Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 70

Wątek: Event pilkarski 2016

  1. #41
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nawet jeśli dają te nieszczęsne 90 minut, to nie powinno być limitowane do jednego dziennie, bo na chwilę obecna jest tak bezużyteczne jak szkółki w pierwotnej wersji.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    widzieliście statek? ciekawe o co chodzi, do kupienia w sklepie za 1 rybke

  3. #43
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez InkaM70 Zobacz posta
    widzieliście statek? ciekawe o co chodzi, do kupienia w sklepie za 1 rybke
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...we-z-testowego
    "Everybody lies"

  4. #44
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A juz mialem link skopiowany i nie zdazylem wkleic xD

  5. #45
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ^^

  6. #46
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pograłem trochę na testowym i wyrażam swoją opinie:
    -boisko fajny pomysł, ale premie zdecydowanie za krótkie, aby mogły coś wnieść do gospodarki, oraz za duży cooldown
    -odkrywcy kolejni jak najbardziej na plus
    -patenty też się przydadzą
    -opactwami rynek już nasycony
    -reszta sklepu ani ziębi ani grzeje
    -kolekcje pojawiają sie w przyzwoitych ilościach, mniej jak 45 szt chyba nie miałem, do tego eventowych jest koło połowy, bez problemu będzie się dało uzbierać na premie do przygód "meczy", nie głupią opcją są kolekcje za klejnoty, bo nieraz może sie zdarzyć że zabraknie jednego buta i nie ma skąd brać więc to rozwiązanie zaliczam do dobrego.
    -futbolówki od odkrywców, podobnie jak i na Wielkanoc nie będzie kokosów, ale jak ktoś ma maxa grubych spokojnie wyciągnie ponad 3k z 24h poszukiwań, osobiście uważam że przedłużonych nie ma bardzo sensu brać bo dużo większego zysku nie ma, a rozwala tylko moment powrotu odkrywców
    -futbolówki z przygód, tu szału nie ma, w porównaniu do pisanek wygląda to tragicznie :/ dodatkowo też mamy elementy kolekcji w dropie więc o premie na "mecze" nie będzie problemu
    -osiągnięcia robi się z marszu, żadne wyzwania, kupić, sprzedać, kliknąć, dobrze że nagrodami są futbolówki
    -kalendarz, no już standard, z tym że zrezygnowali z nagrody końcowej, której zdarzało się być zbugowaną czasem, na nagrodę główną umieszczoną w ostatnim okienku, co prawda to nic użytecznego bo tylko ozdoba, ale przez ostatnie pare eventów nic nowego w tym stylu się nie pojawiało więc zaliczam na plus. Co więcej w tym evencie pojawiają się aż dwie ozdoby, jedna jak napisałem za kalendarz, a druga za serie zadań z przygodami meczami
    -kolonie nie dają ani elementów kolekcji ani piłeczek [przynajmniej mi się nie udało trafić]
    -zadania dzienne, trochę taki zapychacz nic trudnego, kolejne źródło paru znajdek

  7. #47
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Pograłem trochę na testowym i wyrażam swoją opinie:
    -boisko fajny pomysł, ale premie zdecydowanie za krótkie, aby mogły coś wnieść do gospodarki, oraz za duży cooldown
    -odkrywcy kolejni jak najbardziej na plus
    -patenty też się przydadzą
    -opactwami rynek już nasycony
    -reszta sklepu ani ziębi ani grzeje
    -kolekcje pojawiają sie w przyzwoitych ilościach, mniej jak 45 szt chyba nie miałem, do tego eventowych jest koło połowy, bez problemu będzie się dało uzbierać na premie do przygód "meczy", nie głupią opcją są kolekcje za klejnoty, bo nieraz może sie zdarzyć że zabraknie jednego buta i nie ma skąd brać więc to rozwiązanie zaliczam do dobrego.
    -futbolówki od odkrywców, podobnie jak i na Wielkanoc nie będzie kokosów, ale jak ktoś ma maxa grubych spokojnie wyciągnie ponad 3k z 24h poszukiwań, osobiście uważam że przedłużonych nie ma bardzo sensu brać bo dużo większego zysku nie ma, a rozwala tylko moment powrotu odkrywców
    -futbolówki z przygód, tu szału nie ma, w porównaniu do pisanek wygląda to tragicznie :/ dodatkowo też mamy elementy kolekcji w dropie więc o premie na "mecze" nie będzie problemu
    -osiągnięcia robi się z marszu, żadne wyzwania, kupić, sprzedać, kliknąć, dobrze że nagrodami są futbolówki
    -kalendarz, no już standard, z tym że zrezygnowali z nagrody końcowej, której zdarzało się być zbugowaną czasem, na nagrodę główną umieszczoną w ostatnim okienku, co prawda to nic użytecznego bo tylko ozdoba, ale przez ostatnie pare eventów nic nowego w tym stylu się nie pojawiało więc zaliczam na plus. Co więcej w tym evencie pojawiają się aż dwie ozdoby, jedna jak napisałem za kalendarz, a druga za serie zadań z przygodami meczami
    -kolonie nie dają ani elementów kolekcji ani piłeczek [przynajmniej mi się nie udało trafić]
    -zadania dzienne, trochę taki zapychacz nic trudnego, kolejne źródło paru znajdek
    Witaj!

    Zachęcam do pozostawienia opinii na forum serwera testowego.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #48
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poprzedni CM mówili że możemy pisać na polskim forum i informacje będą przekazywane do odpowiedniego teamu. Czy teraz coś się zmieniło, jest jakiś dział na forum testowym gdzie możemy pisać po polsku? Czy czy dzieci, ryby i polskojęzyczni gracze głosu nie mają?

  9. #49
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Event: Reduced SoccerField buffs cooldown from 24h to 23h"
    buhahaha

    "Event: Added soccer event loot to the Arabian nights adventures and rebalanced all football loot rewards"
    ciekawe czy ten "rebalanced" to w górę czy w dół

    cr - 7,14
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 05.05.2016 o 12:38
    "Everybody lies"

  10. #50
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB_Penelopa, no sorry wyraziłem opinie, masz feedback co za problem podać dalej, za to ci płacą
    Jakby mi płacili to mógłbym to pisać wszędzie gdzie tylko mogę, a tak to po co mam marnować swój czas.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.