Zamknięty wątek
Strona 40 z 88 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 42 50 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #391
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Temu napisalem ze od tamtej pory jest totalna kpina i olewka z graczy

    Wiele bledow zglaszanych nie jest poprawiane od poczatku gry (chocby migajacy szept)
    Ale ich naprawa nie da BB zadnego zysku wiec to olewaja bo po co sie wysilac dla graczy

  2. #392
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Już pisałem do supportu. Niech tylko ruszą to zarobią z cywilnego. Błędy zgłoszone i wprowadzone na PL. Obudzili się. O Fair Play to ostatni są. Ddzień wczorajszy od godz 6-11 brak mozliwosci wejscia do gry clijent itd
    Rozumiem ze te patenty za kopalnie dostane.

  3. #393
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez SzymaneK Zobacz posta
    mnie najbardziej wpienia to, że teraz cały zespół devow i uj wie kto jeszczew BB debatują nad tym jak jak odebrać magazyny zamiast zabrać się do roboty i pracować nad dawbo obiecanymi nowiściami. gdzie wyburzanie skał? gdzie PVP? i wiele innych.

    żal!
    tak niech wszyscy robią co chcą niech się wszystko wali i nie naprawiają nic to będzie lepiej ;D typowy polak, co by się nie działo jest źle

    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Mnie zastanawia, czemu nie zostaną anulowane wszystkie transakcje handlowe tego feralnego dnia (12.07). Jakby nie patrzeć mamy osoby które skorzystały z buga bezpośrednio i pośrednio skupują ulepszone magazyny z handlu. Dziwne takie połowiczne karanie.
    ostatecznie też byłbym za tym chociaż akurat ja jestem osobą która się obkupiła i nie widzę w tym swojej winy :/ kupe surowców wydałem nie wiedząc żę cena będzie cały czas spadać i dopiero jak prawie dwukrotnie spadła a pewne osoby po raz 4ty magazyny mi sprzedały zacząłem się obawiać że coś jest nie w porządku. Nie gram na testowym i nie miałem pojęcia i trochę szlag mnie trafił jak się okazało że jest bug a ja ponad 60 magazynów kupiłem bo pierwszą myślą było to że faktycznie ucierpię ja a nie sprzedawcy. Na globalu krzykacze śmiali się że to nie ich problem oni tylko odbierają i upłynniają w tłumie niech oni się martwią... Przyznam że mnie trochę szlag trafił i przestałem kupować bo znając nasz support można było liczyć na oryginalne rozwiązanie usunięcia bo np inaczej się według nich nie da....
    Rozwiązanie jednak wybrali sprawiedliwe. Chytry traci dwa razy. Myśleli ludzie że kupujący będą stratni a oni są mądrzejsi. Dlatego jestem jak najbardziej zwolennikiem tego co ma się stać. Odebranie plus bany to dobre rozwiązanie. Najlepiej długie lub permanentne ludzie się nauczą, może im to nawet pomoże w przyszłości.

    Cytat Zamieszczone przez grim_reaper Zobacz posta
    Piwonia, jestem odplatnym graczem i nie przeszkadza mi ze wielu graczy gra za darmo - bo taka jest ta gra. Tak samo nie przeszkadza mi ze ktos wzial nawet i 30 magazynow - choc sam tylu nie wzialem - bo to nie gracze zafundowali sobie taka mozliwosc . Jak juz wiele razy bylo pisane , ten bug byl zglaszany na testowym wielokrotnie i to nie tylko przez polskich graczy , ale przez wiele narodowosci i juz w pierwszy dzien istnienia kalendarza na normalnych serwerach okazalo sie ze bledy nie sa wyeliminowane . Dlaczego tylko graczektorzy nie zdazyli na ta "promocje" graja teraz takich uczciwych , po fakcie kazdy kto sie spoznil bo np nie ma tyle czasu na gre moze napisac "nie bralem bo to nieuczciwe" , a pewnie przez pierwsze godziny byl zly , ze jemu sie nie udalo . To poprostu zazdrosc , ktora teraz przerodzila sie w radosc bo choc nie udalo sie wtedy wziac magazynu , to przynajmniej teraz sie mnie nie czepiaja.
    O tym żę bug był znany nie wiedziałem. Skoro tak to rzeczywiście ponoszą winę jednak to nie usprawiedliwia graczy. Najlepiej tłumaczą to na kursie prawa jazdy. To że pieszy przechodzi przez jezdnie poza przejściem nie daje prawa do przejechania go. Kierujący ma obowiązek zachować uwagę. Bardzo łatwo to przetłumaczyć na obecną sytuację. To że jest błąd nei upoważnia ludzi do wykorzystywania go ale niestety żyjemy w takim kraju gdzie za moralnie poprawne uchodzi wykorzystanie wszystkiego czego tylko się da na własną korzyść

    Cytat Zamieszczone przez grim_reaper Zobacz posta
    Byc moze pomyslalbym jeszcze o zwrocie tych magazynow , ale nie po tym jak napisano ze "mozna je odkupic w sklepie" bo to pachnie mi celowym dzialaniem majacym na celu poprawienie sprzedazy klejnotow- tzw szantazem.
    Owszem brzydko pachnie, z drugiej strony pomyśl.
    Zależy Ci na koncie? Dajmy na to że tak.
    Przyznajesz że zagrałeś nie uczciwie. No i tu dajmy znowu że tak choć jak pisałem. Kali ukraść krowa to dobrze. Ale Kalemu krowę to już nie... Polska po prostu...
    Chcesz oddać magazyny a ich nie masz. Musisz zdobyć. Jest to wysoce nie korzystny sposób ale jest.

    Dali możliwość, mogli równie dobrze powiedzieć oszukiwaliście poniesiecie karę, tylko magazyny ze sklepu będą sie liczyć do oddania. Ale nie... tu znowu polskie myślenie bierze górę. Co za chamy wieśniaki i prostaki, chcą tylko kasę i kasę i kasę.... A Ty robaczku miły po co brałeś X magazynów ? Ja wziąłem dwa, jeden oryginalny, usłyszałem o bugu,sprawdziłem wziąłem drugi, faktycznie jest bug - no to zgłaszam do supportu. Dodatkowym motywatorem było kilkadziesiąt nowych czekających w gwieździe i pytanie czy mi nie zabiorą kiedy całe zapasy na nie wydałem bo od dawna marzyło mi się 1kk pojemności.

  4. #394
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Ten z poczatku eventu tez dolicza do puli
    Wiec masz juz 4 a skad ten 5 ci nabili to nie mam pojecia
    Z początku eventu jak był ten bug to nie odebrałam magazynu, dowiedziałam się o tym po fakcie.

  5. #395
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hańba po sto kroć hańba i skandal na dodatek.

  6. #396
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dziwne że jak ONI mi w 1 noc cały las powycinali na mapie to WSZYSTKO było ok. Zero ich winy. Jak ludziom budynki z mapy poznikały to też wszystko ok nie z ich winy. Jak ludzie tracą PREMIUM bo grać się nie da to też OK nie z ich winy.

    Grę to też nie oni piszą tylko gracze i specjalnie błędy robimy żeby ich nacinać na kasę.

    PRZEPRASZAMY WAS Z BB ŻE GRAMY. OBIECUJEMY POPRAWĘ i już sobie idziemy do konkurencji. BYE BLUEBYE

  7. #397
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kouta_Aoi Zobacz posta
    To po co ta beta? Wiesz co? Ta wypowiedź ma tyle sensu co nasz rząd. Czyli żadnego. Sensu nie miało by utrzymywanie serwera testowego gdzie można testować wszystkie nowości nim się pojawią i raportować bugi wychwycone podczas testów, ale tak naprawdę to celem tego serwera testowego jest istnienie po to, by było poprawne tłumaczona gra ? Śmiechu warte.
    Nie rzucaj się człowieczku.... Niektórzy grali już na długo przed otwarciem Twojego serwera i mają o grze dużo większe pojęcie.
    A BETA rzeczywiście tyczy się tylko tłumaczenia i zarówno BB_Xaar jak i MODeratorzy pisali tutaj na forum niejednokrotnie o tym .

    A jeżeli uważasz , że to bez sensu, to pisz do Supportu (account.support@thesettlersonline.pl) , ale na Twoim miejscu nie liczyłabym na jakąkolwiek odpowiedź

    Ja napisałam im, aby postawili ze 2 nowe serwery, skoro kupę kasy wydali na promocję gry we wszystkich mediach a obecne serwery nie dają rady
    Widać, że jednak ktoś myślący w BB jest Bo skoro graczom nieraz udało się zarobić na błędach gry, to teraz ... - BB zmusi graczy do zakupu klejnotów celem zwrotu magazynów
    Zarabiać na własnych błędach to dopiero cwaniactwo

    A jeżeli nie oddadzą, to dostaną bany i zrobi się luźniej na serwerach BB upiecze 2 pieczenie na jednym ogniu
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 19.07.2014 o 18:56 Powód: literówki

  8. #398
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez TimA Zobacz posta
    Owszem brzydko pachnie, z drugiej strony pomyśl.
    Zależy Ci na koncie? Dajmy na to że tak.
    Przyznajesz że zagrałeś nie uczciwie. No i tu dajmy znowu że tak choć jak pisałem. Kali ukraść krowa to dobrze. Ale Kalemu krowę to już nie... Polska po prostu...
    Chcesz oddać magazyny a ich nie masz. Musisz zdobyć. Jest to wysoce nie korzystny sposób ale jest.

    Dali możliwość, mogli równie dobrze powiedzieć oszukiwaliście poniesiecie karę, tylko magazyny ze sklepu będą sie liczyć do oddania. Ale nie... tu znowu polskie myślenie bierze górę. Co za chamy wieśniaki i prostaki, chcą tylko kasę i kasę i kasę.... A Ty robaczku miły po co brałeś X magazynów ? Ja wziąłem dwa, jeden oryginalny, usłyszałem o bugu,sprawdziłem wziąłem drugi, faktycznie jest bug - no to zgłaszam do supportu. Dodatkowym motywatorem było kilkadziesiąt nowych czekających w gwieździe i pytanie czy mi nie zabiorą kiedy całe zapasy na nie wydałem bo od dawna marzyło mi się 1kk pojemności.
    Ale nic nie rozumiesz , nic nie zamierzam im oddawac . Gdyby sluchali ludzi zglaszajacych ten problem na testowym nie byloby teraz sprawy , skoro jednak taka mozliwosc weszla na zwykle serwery to moim zdaniem tak wlasnie chcieli zrobic. Gdyby bowiem nawet nie mogli usunac usterki powodujacej zaistniala sytuacje wystarczylo poinformowac graczy ze tak moze sie dziac i ostrzec ich przed korzystaniem z buga . Nie po tygodniu jak juz policzyli ile ich "technicy" narobili im strat.

  9. #399
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez grim_reaper Zobacz posta
    i ostrzec ich przed korzystaniem z buga .
    przeczytaj sobie regulamin na temat korzystania z bugów i pomysl
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  10. #400
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Moim zdanie nie ma sensu wyrazac swojego zdania na tym forum, szkoda czasu i nerwow, pochowali glowy w piasek. Tak zenujacego braku odpowiedzialnosci za swoje bledu w zyciu nie widzialam. W prawdziwym zyciu osoba odpowiedzialna za taka wtope wylecialaby na zbity pysk z firmy, ale przeciez przedstawiciele BB zyja w krainie fantazji, ktora sami sobie stworzyli, normalnie Xanadu. Koniecznie musimy jak jeden maz pojechac na targi gier, gdzie BB ma swoje stanowisko i wspomoc ich "zyczliwym" slowem :P

    Najlepszym miejscem jest facebook, lub fora o grach - napisac o olewaniu opinii graczy, o niedorobkach i bledach gry, kantowaniu graczy, ignorowaniu ich opinii - wiecznych wpadkach zespolu IT przy konserwacji, a juz najlepszym narzedziem brak sponsorowania glupoty - nie kupowac klejnotow, jesli gracze sa tak traktowani w taki sposob pora aby BB zakosztowalo tego lekarstwa.
    BB ma takie urocze spoty reklamowe o Settlers Online - tak rozowo i slodko, normalnie lepsi sa w mydleniu oczu niz rosyjska propaganda. Ani sie nie zajakna o czarnej stronie, coz zamieciem pod dywan moze nikt nie zauwazy. A, ze gracze sie skarza? Kogo to obchodzi, idziemy w zaparte.
    Kilka lat gralam w Traviana - gre w przegladarce internetowej, wysylanie fali atakow w tej samej sekudzie - to tak Mount Everest (slyszeli ale dla nich niedostepny) - nieosiagalne dla nieudacznikow programistow w BB. To nie wersja beta, sa nawet za omega - braklo liter w alfabecie na okreslenie produktu Settlers Online.

    Poza tym wiadomosc o zasadach Fair Play byla wyslana przez mnie, a ja sobie nie przypominam jej pisania. Rozdwojenie jazni mam?
    Musze zglosic oszustwo, probe podszycia sie pod moj nick, zadnej notki od BandyBa... nie dostalam.

Zamknięty wątek
Strona 40 z 88 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 42 50 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.