Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83

Wątek: Kolejna konserwacja - kolejny problem

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar FOREST144
    Dołączył
    28.09.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Kolejna konserwacja - kolejny problem

    To już tradycja chyba. Po cotygodniowej konserwacji człowiek się loguje i co widzi???? Problem w wysłaniem odkrywców i geologów. Tych drugich jak już się udało wysłać po miedź to nic nie znaleźli, a 4 kopalnie zawalone. Generałów po powrocie z przygody nie da się rozbroić i przestawić garnizonów. Studnie się nie budują...itd. itp.

    Ludzie z BB ogarnijcie się wreszcie. Im dłużej pracujecie nad grą tym więcej problemów, nie rozumiem tego, przecież powinno być odwrotnie!!!!

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie nie dziala czat (mam tylko szept i wiadomosci),brak statusu online znajomych...

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    studnie?

  4. #4
    Osadnik Awatar Fasi
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    U mnie mega lag przy wchodzeniu na mapę przygody, wysyłaniu pojedynczego generała czy też rzucania koszy znajomym

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie da się nic zrobić . Cały czas info o Problemach serwera. Koszmarek

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie tez, już trzy razy mnie wywaliło bo serwer przeciążony, a geologów i odkrywców to już chyba 10 raz wysyłam, bo zanim mnie wywali to 2-3 razy trzeba operację powtarzać.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Poczekajcie aż się skończy konserwacja. Zalogowaliście się bo coś sie zbugowało i narzekacie. Do 8:30 trwa konserwacja.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Czy im się kiedyś przy konserwacji nie udało czegoś spartolić Trwa do około 8:30 czyli według ich mniemania i cały dzień nawet

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Brak mozliwosci odebranai premii z introligatora i domu wladyki, brak interfejsu czat, brak mozliwosci przyznania premii, kolejna aktualka i kolejny pogrom

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lista błędów z reszta jak zawsze :? Brak czata tylko szept i wiadomosci, budynki raz sie buduja raz nie, mega lagi, geologów i odkrywców trzeba posyłać po kilka razy, brak znajomych online, no i na dokładke komunikaty serwer jest przeciazony

Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.