Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za możliwością dodawania wojska generałowi w menu gwiazdy

Głosujących
97. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za

    87 89.69%
  • Nie, obecny system jest dobry

    2 2.06%
  • Jest mi to obojętne

    8 8.25%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Możliwość uzupełniania generała wojskiem w menu gwiazdy

  1. #1
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj

    Możliwość uzupełniania generała wojskiem w menu gwiazdy

    Witam.

    Temat pewnie nie raz już wałkowany. Pomysł polega na tym, aby istniała możliwość dodawania składów wojska dla generała w menu gwiazdy bez konieczności stawiania jego namiotu na wyspie. Osobiście, jak pewnie wielu graczy moja wyspa pęka w szwach i ciężko uświadczyć na niej choć jedno wolne miejsce. Dodatkowo po wprowadzeniu kolejnego mini ciągu zadań związanych z lśniącym kamieniem szlachetnym kolejne dwa cięzko wygospodarowane miejsca poszły pod studnie (pomysł twórców z minizadaniem o studniach pominę ,bo do tego chyba trzeba by było osobnego wątku i hejt by się posypał). Nowości przybywa lub ma przybyć a wyspa nie pęcznieje i niejednokrotnie trzeba się dośc mocno nagimnastykować, aby znaleźć choć jedno wolne miejsce. Osobiście nie musze podziwiać na swojej wyspie namiotów poszczególnych generałów, którzy zajmują cenne miejsca pod zabudowę lub wpadają w jakieś losowe miejsca. Wielu graczy zapewne ma pod 40 i więcej generałów, z których podstawa stoi na wyspach a reszta spakowana jest do gwiazdy. Osobiście uważam ,że brak możliwości dodawania wojska w menu gwiazdy stanowi dość duże utrudnienie dla graczy z wypchaną wyspą. Biorąc pod uwagę przyszłościowe wprowadzenie nowych wypraw i związanych z nimi kolejnych budynków z premiami strefowymi myślę ,że opcja o której tu mowa mogłaby poszerzyć możliwości znalezienia miejsca pod ich ewentualną zabudowę. Rozumiem ,że nie wszyscy mają kompletnie zawalone wyspy i mają miejsce na generałów stojących na niej i dlatego pozostawiłbym wybór czy gracz chce mieć namiot generała na wyspie czy nie. Reasumując zmiana polegałaby jedynie na możliwości dodania wojska generałowi w menu giwazdy i tyle. Myślę, że nie jest to opcja nieosiągalna dla programistów BB.

    Prosze o zagłosowanie lub zgłaszanie własnych sugestii odnośnie mojego pomysłu.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Popełniłem taki post w 2015 roku, trzy lata nic nie zmieniły. (wątek przeniesiony został przez MODa do archiwum)
    https://forum.thesettlersonline.pl/threads/40410

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Warto odświeżyć.
    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    oczywiście za

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pomysł super na ta chwile jest to chyba najlepsze rozwiązanie nie wymagających dużo zmian.Można oczywiście pomyśleć też o tym aby mogli generałowie na wodzie lądować

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem na tak

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem na TAK

  8. #8
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mysl dobra, tylko pewnie bb znow to oleje, jak wiele pomyslow graczy... :/

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar motatums
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Dobry pomysł, jestem za.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    jestem za

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.