Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ale o co chodzi ZONG czy co ??

  1. #1
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat

    Ale o co chodzi ZONG czy co ??

    Jak w temacie czy szanowna administracja ma graczy za Idiotów ??

    Bo jak nie to może dostaniemy informacje czemu info na logowaniu gry jest niezgodne z infem logowania ??

    Wedle infa z dnia: 29.09.2014 dostajemy przyspieszenie na dwa tygodnie przyspieszenie : Poszukiwaczy i Odkrywców..
    Co ciekawe przyspieszenie mamy od ponad już tygodnia.

    Więc jak to jest coś nam włączyliście a info po tygodniu dajecie??
    I jak mam je rozumieć że co że wcześniej to błąd czy jak mam liczyć czas od daty co podaliście czy od czasu rzeczywistego ?

    I jeszcze jedno zawsze info było od BB a teraz od Wasz zespół "The Settlers Online" wiec o co tu biega ktoś boi się krytyki i nie chce się przedstawić ??

    Ps1. Zapomniałem Wasz zespół "The Settlers Online" to text typu : Dezaktywacja Ultimate Game Card , Nowa oferta w Sklepie w grze i boskie Tygodnie odkryć. tematy mówią za siebie.
    Ps2.I pytanie czy my biedne żuczki ( Gracze ) poznamy nicki tych wspaniałych ludzi ( Wasz zespół "The Settlers Online" ) oczywiście co mogą pisać na głównej stronie gry , czy też nie będzie nam to dane ??

    Ps3. I z ciekawości kiedy dowiemy się co czeka nas na evencie Halloween?? pewnie w czasie trwania eventu co ciekawe w poprzednich latach mieliśmy info z dalekim wyprzedzeniem a teraz pewnie dostaniemy w środku EVENTU.
    Ostatnio edytowane przez Hunkar ; 29.09.2014 o 23:56

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W zasadzie dla mnie to nie problem kto się podpisał ( a raczej nie podpisał ), ale z ciekawości spojrzałem w archiwum, faktycznie zawsze się ktoś podpisywał, widać idzie nowe ....
    O Hallowen szczegółowo ( bo wstępne info jest ) dowiesz się przed ewentem bożenarodzeniowym

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...450#post164563

    Moze kliknij w link co jest na glownej?

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...450#post164563

    Moze kliknij w link co jest na glownej?
    To nie chodzi o to co jest na forum ( nie każdy wchodzi ), chodzi o to co jest na stronie głównej, a co jest to chyba widzisz ?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Hehehehe ale się ubawiłem. Kolejne wielkie żale na forum..... Hunkar szukasz dziury w całym.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hunkar Zobacz posta
    Jak w temacie czy szanowna administracja ma graczy za Idiotów ??

    Bo jak nie to może dostaniemy informacje czemu info na logowaniu gry jest niezgodne z infem logowania ??

    Wedle infa z dnia: 29.09.2014 dostajemy przyspieszenie na dwa tygodnie przyspieszenie : Poszukiwaczy i Odkrywców..
    Co ciekawe przyspieszenie mamy od ponad już tygodnia.

    Więc jak to jest coś nam włączyliście a info po tygodniu dajecie??
    I jak mam je rozumieć że co że wcześniej to błąd czy jak mam liczyć czas od daty co podaliście czy od czasu rzeczywistego ?

    I jeszcze jedno zawsze info było od BB a teraz od Wasz zespół "The Settlers Online" wiec o co tu biega ktoś boi się krytyki i nie chce się przedstawić ??

    Ps1. Zapomniałem Wasz zespół "The Settlers Online" to text typu : Dezaktywacja Ultimate Game Card , Nowa oferta w Sklepie w grze i boskie Tygodnie odkryć. tematy mówią za siebie.
    Ps2.I pytanie czy my biedne żuczki ( Gracze ) poznamy nicki tych wspaniałych ludzi ( Wasz zespół "The Settlers Online" ) oczywiście co mogą pisać na głównej stronie gry , czy też nie będzie nam to dane ??

    Ps3. I z ciekawości kiedy dowiemy się co czeka nas na evencie Halloween?? pewnie w czasie trwania eventu co ciekawe w poprzednich latach mieliśmy info z dalekim wyprzedzeniem a teraz pewnie dostaniemy w środku EVENTU.
    1. Imienne lub "zbiorowe" podpisy były od dawna (jeszcze jak był Xaar), prędko się połapałeś.
    2. Informacja o szybszych poszukiwaczach pojawiła się na forum 25.09.2014, 29.09.2014 pojawiła się na stronie głównej.
    3. Gdzie Ty masz to przyśpieszenie od ponad tygodnia skoro ruszyło 25.09 a Twój post ma datę 29.09?
    4. 15.08.2014 pojawiła się pierwsza informacja o evencie Halloween, później event był sprawdzany na testowym. Trzeba było wejść na testowy albo przynajmniej poczytać na forum co nowego i ciekawego (i nieciekawego)
    Podsumowując - Twój wpis to przykład typowego pieniactwa i lenistwa. No chyba że chciałeś zaistnieć na forum. Zaistniałeś - ale daruj sobie w przyszłości takie wpisy.
    P.S. Czytaj więcej forum (nawet tylko ogłoszenia) a nie tylko stronę główną.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Oprócz obecnej oferty limitowanej (Pakiet medyczny), pojawiła się nowa:"

    jakoś nie bardzo widać tego co się POJAWIŁO, jest tylko pakiet medyczny

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    To nie chodzi o to co jest na forum ( nie każdy wchodzi ), chodzi o to co jest na stronie głównej, a co jest to chyba widzisz ?
    Strony startowej też nie czytaja, wystarczy oczytac posty "nie mogę sie zalogowac" jak jest planowana konserwacja... mnie oosoobiście interesuje ze gra dziala gorzej od zeszłego czwartku, a nie kiedy i kto napisał...

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    A ktoś wiem może kiedy event Halloween 2014 się zaczyna?
    Gram od nie całego roku więc odp. tak jak w poprzednim roku nie będzie dla mnie "pełna".
    Pozdro!

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sarwar_Wielki Zobacz posta
    A ktoś wiem może kiedy event Halloween 2014 się zaczyna?
    (...)
    Tajemnica wojskowa
    Z graczy nikt nie wie, może ruszyć jutro, może za tydzień albo za dwa. Z tym, że za dwa tygodnie to raczej ostateczny termin bo zaraz po tym evencie rusza następny.
    Edit:
    Już wiemy, że jutro nie rusza
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 01.10.2014 o 13:56

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.