Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: cenowe szaleństwo i nie tylko:)))

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród

    cenowe szaleństwo i nie tylko:)))

    po 1-wsze zrobić w koszarach jak z ludkami w prowiancie,
    po 2 -obniżyć koszt za monety,jakaś masakra teraz jest
    po 3-zrobić tak,żeby za często nie było na przygodach ,że się gienek 10 min ładuje
    po 4-w ogóle zróbcie coś z tym serwerem,bo czasami mnie rozłącza 3 razy na minutę
    Pozdrawiam:))

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pkt 1-3 totalne bzdury
    Pkt 4 zmień dostawcę internetu

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja z tym problemu nie mam,ale dużo ludzi sie na to skarży,a jeśli chodzi o koszary jak robisz 100 R na dzień to Ci nie pszeszkadza)
    Ja np.robie po 2K i mi te klepanie się znudziło

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.01.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam
    Pomysł 1- jeśli dało by się ładować w koszarach wojsko w pakietach ( tak jak emerytowanych bandytów w magazynie prowiantu ) ułatwiło by to bardzo grę przynajmniej tym aktywnym graczom którzy sporo walczą.
    Pomysł 2 - faktycznie ostatnio ceny szaleją a zdobycie monet nie jest proste, zwłaszcza dla nowych graczy.
    Pomysł 3 - czasami jest tak że wysyła się szybkiego gienka na przygodę a po 20 min jak wejdziesz to on dopiero zaczyna lądować albo jak przestawiasz to czasami się zwiesza.
    Pomysł 4 - tu muszę przyznać że wielu graczy ma takie problemy z rozłączaniem się gry znika czat znika szept i po kilku sekundach wraca ale "czysty" nie ma wcześniejszych wiadomości i jeśli walczysz( np. robisz blok) to tracisz wojsko.
    Tyle dodam od siebie, proszę o opinie na ten temat
    Pozdrawiam )

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Anka_g Zobacz posta
    Pomysł 2 - faktycznie ostatnio ceny szaleją a zdobycie monet nie jest proste, zwłaszcza dla nowych graczy.
    )
    A czyja to wina ze ceny szaleja? xD

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zbliża się ewent, więc normalne że ceny szaleją, zwłaszcza towarów, które bedą potrzebne . Do tego zapowiedż nowej wersji gry ( w dropach nie będzie broni ) swoje zrobiło, ot wolny rynek po prostu . Chyba że BB powoła jakiś Komitet Centralny Polskiej Zjednoczonej Partii Zetllersów i ceny bedą sterowane (narzucone ) przez BB

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czas wędrówek generałów na przygody to bardzo subiektywna sprawa, zwłaszcza tym którym się śpieszy.
    W miarę dokładny cytat jednej z rozmów z takim niecierpliwym graczem:
    -za ile będziesz?
    -za 5 minut
    -dlaczego? mówiłem że mi się śpieszy, ja zapa wysłałem ci 15 minut temu, powinieneś lądować !!!

    Nie chciało mi się tłumaczyć że
    1. Od momentu wysłania zaproszenia do momentu otrzymania mija trochę czasu (zap potrafi iść kilka minut)
    2. Od momentu przyjęcia zaproszenia do momentu pojawienia się ikonki też mija trochę czasu (również potrafi to trwać do kilku minut)
    3. Po wydaniu polecenia generałowi mija 40 sekund na "zwinięcie" obozu
    4. Podróż generała z miejsca gdzie stał do najbliższego magazynu to kolejne kilkanaście - kilkadziesiąt sekund.
    5. Najdłuższa część - 15 (lub 30) minut podróży.
    6. Generał po wylądowaniu buduje obóz 40 sekund.
    I tak ziarnko do ziarnka okazuje się że czas 20 minut od wysłania zapa do wylądowania generała w przygodzie nie jest wcale taki zły.
    Zdarzały się wcześniej sytuacje, że sama podróż (15 lub 30 minut) trwały dużo dłużej ale od bardzo dawna nie miałem takiej sytuacji.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    i tu masz rację,sorki ja to ogólnie napisałem w "uproszczonym" języku)

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    pkt2. U nas i tak jest jakieś 10 razy łatwiej niż półtora roku temu. Przykładowo, żeby podnieść gospo z 3 na 4 lv musiałem sprzedać 30k zboża. Teraz wystarczy jakieś 7-8k i 500 monet jest nie mówiąc o silosach co podrożały z 3-4k monet do 20-23k

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    pkt2. U nas i tak jest jakieś 10 razy łatwiej niż półtora roku temu. Przykładowo, żeby podnieść gospo z 3 na 4 lv musiałem sprzedać 30k zboża. Teraz wystarczy jakieś 7-8k i 500 monet jest nie mówiąc o silosach co podrożały z 3-4k monet do 20-23k

    Heh nawet parę lat temu rozdawali silosy i sie skupowało po 1,6k monetki

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.