Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Serwer testowy a pełna wersja gry

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Serwer testowy a pełna wersja gry

    Nie wiem po co robi się testy obciążeniowe na serwerze testowym, tym bardziej jestem zdziwiony jeśli takie testy kończą się sukcesem, jeżeli w pełnej wersji gry co jakiś czas zdarza się że jest problem z wejściem do gry, gra wczytuje się długo, a jak już się wczyta to strasznie wszystko muli, budynki dogrywają się "wieczność", żeby cokolwiek zrobić w grze trzeba cierpliwie czekać... tak jest znów dzisiaj... gdy po jakimś czasie wydaje się że wszystko jest "OK", to w końcu pojawia się okienko z informacją "serwer jest przeciążony, proszę spróbować ponownie".
    Jest 11:40, większość graczy pewnie jest w szkole lub w pracy, dziwi mnie to że o tej porze serwery mogą być przeciążone.
    Na forum można przeczytać o czekających Nas nowościach, nowym systemie walki, PvP, czy powiększeniu wyspy, ja po prostu tego nie widzę, serwery całkiem padną bez dodatkowych testów. Testy to testy, mają się powtarzać, a nie jeden na "ruski rok" niby zakończony powodzeniem i ktoś myśli że wszystko jest w porządku.
    Obecnymi błędami widać nikt się nie przejmuje z BB... szkoda słów.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Nie wiem po co robi się testy obciążeniowe na serwerze testowym, tym bardziej jestem zdziwiony jeśli takie testy kończą się sukcesem, jeżeli w pełnej wersji gry co jakiś czas zdarza się że jest problem z wejściem do gry, gra wczytuje się długo, a jak już się wczyta to strasznie wszystko muli, budynki dogrywają się "wieczność", żeby cokolwiek zrobić w grze trzeba cierpliwie czekać...
    Testy obciazeniowe robi sie tutaj po to samo po co w BB pracuja (najprawdopodobniej) ludzie od QA ( a bledy dalej przechodza internal testy na ogolnodostepny serwer testowy).

    Zeby nikt sie nie mogl doczepic ze ich nie ma.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dziś razem z kolegą rozmawialiśmy nt tych testów i doszliśmy do wniosku, że testy wyszły za dobrze. A dzisiejszą atrakcją było czekanie na zaproszenie do przygody ok 6 minut, na szczęście dropy to wynagrodziły.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.