Odpowiedz w tym wątku
Strona 88 z 106 PierwszyPierwszy ... 38 78 86 87 88 89 90 98 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #871
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    jak w praniu odpadnie 80-90% obecnych graczy,
    W mojej gildii, na 90 aktywnych graczy, problem z nowym klientem ma jakieś 15 osób. Pozostałe 75 bierze udział w evencie bez problemow.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #872
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    @Quelec
    Dozwolone jest jedno konto na jednej wersji językowej.

    @wojtasek1970
    Jeśli chcesz grać z synem na jednym komputerze, musisz skontaktować się z Supportem, aby zgłosić dzielenie adresu IP.

    Punkt 3. Zasad Gry:


    ===

    Zdajemy sobie sprawę, że wielu użytkowników ma problem z zalogowaniem się do gry i atmosfera jest nerwowa, ale nie zwalnia to Was z przestrzegania zasad.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria



    Połączono tematy. Wpisy dotyczące Linux'a i Mac'a zostały przeniesione do odpowiednich tematów. Posty tego samego użytkownika napisane jeden pod drugim zostały połączone. Posty zawierające treści naruszające regulamin zostały edytowane / skasowane.


    Aktualne rozwiązania:

    1. KLIENT NIE MOŻE ZOSTAĆ ZAKTUALIZOWANY.
    ROZWIĄZANIE

    2. KLIENT NIE REAGUJE (klient nie reaguje)
    Poczekaj, nie klikaj, po 30-60 sekundach gra się załaduje.

    3. WSZYSTKO ZAINSTALOWANE, A JA JESTEM TYLKO WYSYŁANY NA STRONĘ POBIERANIA
    Proszę tam poczekać, w większości przypadków żądanie aktywacji loginu/łącza powinna nastąpić po kilku sekundach.

    4. APLIKACJA ZABLOKOWANA
    Możesz grać przez 1-2 dni i nagle to już nie działa, bo coś zostało zablokowane. W tym przypadku należy przejść do konkretnych programów antywirusowych i sprawdzić, czy nasz plik aplikacji z sekcji AppRoamind został zablokowany. Jeśli tak, musisz go odblokować/dodać do wyjątków. W razie potrzeby należy na chwilę wyłączyć program antywirusowy, aby przetestować, czy możesz gra się uruchomi.. Jeśli możesz grać z wyłączonym programem antywirusowym, i nie możesz kiedy go włączysz ponownie, to znaczy, że antywirus zablokował plik.

    5. COŚ POSZŁO NIE TAK - komunikat o błędzie
    Pojawia się przy zamykaniu gry i zostanie sprawdzona. Niektórzy gracze dostają tę wiadomość przy starcie i nie mogą grać. Czy zweryfikowałeś już swoje konto Ubisoft Settlers? Jeśli nie, to jest to zdecydowanie konieczne. Masz e-mail w swojej skrzynce pocztowej lub możesz go wysłać poprzez stronę startową => Mój profil => Wyślij ponownie e-mail (jeśli jeszcze nie zrobiłeś). Nie zapomnij też o całkowitym wylogowaniu się z gry i zalogowaniu ponownie po zweryfikowaniu maila.


    W styczniu ? Czyli po Evencie Wielkie Thx

  3. #873
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ptak321 Zobacz posta
    niech mi ktos powie bo nie jestem informatykiem pobieram gre tak jak pisza klikam otworz i powinno dzialas a nie dziale
    Jak pobierzesz to instalujesz ale nie uruchamiasz tego co sie zainstalowalo tylko klikasz GRAJ na stronie TSO!!!

    Logujesz sie na TSO
    Klikasz POBIERZ
    Sciagasz instalatora
    Instalujesz The Settlers Online
    NIE URUCHAMIASZ TEGO PLIKU !!!
    Klikasz na GRAJ na stronie, NIE KLIKAJ NA POBIERZ!!!
    Odczekaj chwilę. Pierwsze uruchominie moze potrwac minute lub dwie
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 22.12.2020 o 12:11

  4. #874
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ależ świetnie rozumiem, tyle że nie sądze by to był jakiś straszny problem, no chyba że dla BB. Jak widzę niektóre durne komentarze płaczków to od argumentów padam... ze śmiechu. Nawet Ty Sparkz chyba przyznasz, że wiele z nich jest tak bzdurna i absurdalna, że lepiej żeby odpadli. Przypomina mi się czas jak wchodził xp, jak wchodziła 7, jak wchodził windows 10. Zawsze byli płaczkowie. Szczerze to tacy mnie śmieszą i drażnią jednocześnie. Ci co naprawdę chcą grać zostaną i poradzą sobie z problemem. Większość odchodzi ze znudzenia, a nie z powodu logowania uplay i związanych z tym problemów czy obecny problem. Patrzyłem na osoby, które mam w znajomych. Większość jest nadal online od momentu wypuszczenia tego klienta.

    Co do handlu i kooperacji Kolego Slavuti. Ja już dawno polegam głównie na sobie. Z handlu korzystam mało co i mogę się bez niego obyć. Podobnie kooperacyjne robie z przymusu. Jeśli nie ma jakieś konkretnej nagrody lub nie zrobienie kooperacyjnej blokuje jakiś ciąg zadań w event to robię. Są całe eventy gdzie wszyscy klepią kooperacyjne, a ja wtedy jadę bajkowe. Dopóki mam w znajomych choćby 5 czy 10 aktywnych graczy to może być ich najwyżej 100 na cały serwer. Mnie to obojętne. A jak gra padnie to trudno. W końcu przestaną sie mnie w domu czepiać, że gram prawie każdy wieczór...
    Nie takie rzeczy w życiu uruchomiłem. Zawsze jest rozwiązanie każdego problemu. Jeśli ci na czymś zależy to sobie poradzisz. Rozczeniowych ludzi nie trawię. Sorry. Choć owszem, było kilko sytuacji z grą które mnie w przeszłości zdenerwowały bardzo. Jednak nadal gram w settów i tak od 25 lat. Możecie sobie to wziąć co napisałem jako obronę BB.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 22.12.2020 o 12:18

  5. #875
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie mozna zladowac gry lipa

  6. #876
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtasek1970 Zobacz posta
    to ja wiem tylko na co go przywrócić na jaki program czym był otwierany pierwotnie
    client.exe z tego samego katalogu

  7. #877
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jedni drugim kasę nabijają a wygląda to tak:
    - program nie działa to zmień sprzęt, na nowym sprzęcie nie zadziałają Ci stare programy kup aktualne oprogramowanie
    i wieczne gonienie się z RAMem, na początku wszystko pięknie działa a później zaczynają się aktualizacje i okazuje się że już nie wystarcza.
    Czas wrócić do planszówek, wyjmę 30letnią i zagram bez problemu

  8. #878
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    Jakie macie problemy z grą.Nie macie dostępu tak jak i ja to zaden problem.Jest setki filmow darmowych do obejrzenia bez pieniędzy.A tu najwyżej oni już nic nie zarobią

  9. #879
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W mojej gildii, na 90 aktywnych graczy, problem z nowym klientem ma jakieś 15 osób
    nie sądze by to był jakiś straszny problem, no chyba że dla BB
    Problemy zaczynaja sie nie w momencie w ktorym sie przerzedzi gildia, tylko gdy umrze handel i bedziecie robic drwale do konca gry bo nie bedzie jeleni ktorzy farmia inne przygody i je sprzedaja.

    Zobaczymy co faktycznie z tego wyjdzie, ale z wlasnego doswiadczenia moge Wam powiedziec ze granie na martwym serwerze to nie jest cos co bym rekomendował komukolwiek

    A druga strona medalu to jest to na ile cale przedsiewziecie sie bedzie w ogole oplacac dla biznesu ktory decyduje o tym czy gra ma byc kontynuowana, bo tutaj przy duzym odplywie graczy tez roznie moze byc.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #880
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tym którym nie odpala Gra. Klikasz w GRAJ coś tam mignie i nic sie nie dzieje.

    Zaloguj się na stronie TSO
    Pobierz Aplikacje
    Zainstaluj
    Uruchom TSO klikając na GRAJ na stronie
    Jeśli gra się uruchomi to gratuluję. Jeśli nie to:
    Naciśnij na klawiaturze Ctrl+Shift+ESC. Uruchomi się manager zadań
    Na dole kliknij na Pokaż Więcej/More Details
    Kliknij zakładkę Szczegóły/Details
    Odnajdź uruchomioną aplikacje TheSettlersOnline.exe (nie Clinet!!!)
    Kliknij prawym klawiszem Właściwości/Properties
    Zakładka Zgodnosć (czy jakoś tak)/Compatibility
    Zaznacz by aplikacja uruchamiała się z prawami administratora
    Zatwierdź, kliknij OK. Jeśli okienko z właściwościami się nie zamknęło to je zamknij
    Kliknij prawym klawiszem myszy na uruchomiony proces TheSettlersOnline.exe i zamknij zadanie (pierwsza opcja bodajże)
    Wróć do strony TSO i kliknij w GRAJ ponownie.
    Zostaniesz zapytany/a o zgode na ewentualne wprowadzanie zniam na komputerze. Kliknij TAK

    Testowane na 3 różnych komputerach (win 8 i 10, obydwa 64bit). Windowsy są kompletnie legalne i maja wszystkie najświeższe aktualizacje.

    Bez prawa admina gra się nie uruchamiała. Po powyższych zmianch poszło jak z płatka. Nie podmieniam żadnych plików i nie tworzę żadnych folderów. Jeśli potrzeba to wrzuce filmik jak to zrobić.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 22.12.2020 o 14:08

Odpowiedz w tym wątku
Strona 88 z 106 PierwszyPierwszy ... 38 78 86 87 88 89 90 98 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.