Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Limit Szczęśliwych odkrywców

  1. #11
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Ok to inaczej.
    Jeżeli ktoś nie wykorzystał limitu będzie mógł kupić Szczęśliwego Odkrywcę na Czarnym rynku.
    A osoby, które limit wyczerpały takiej możliwości na dzień dzisiejszy mieć nie będą.
    Po co te złośliwości.
    I to powinna być odpowiedź na problem zawarty w tym temacie + ew. termin przywrócenia odkrywcy dla tych, którzy nie kupili. Natomiast kolejny Twój post w tym temacie kompletnie temu zaprzecza, mimo że kontekst wypowiedzi pytającego jest ten sam. Złośliwości? Białe jest białe, a czarne czarne, a swoimi wypowiedziami tylko wprowadzasz zamęt raz twierdząc, że białe jest czarne, a czarne białe, a raz że białe to białe, i czarne to czarne. I to nie pierwsza taka sytuacja.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Kto miał refleks to kupił Skoro tak to ja poproszę możliwość zakupu "czerwonych" odkrówców, którzy kiedyś byli dostępni na Wielkanoc Mam jednego a limit to chyba 3 czy 4

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Kto miał refleks to kupił Skoro tak to ja poproszę możliwość zakupu "czerwonych" odkrówców, którzy kiedyś byli dostępni na Wielkanoc Mam jednego a limit to chyba 3 czy 4
    tu nie chodzi o refleks. Najpierw namieszali z zakupem za piłki, wtedy ja się wstrzymałam z kupnem. A poza tym nie było żadnego info, że jest to oferta limitowana czasowo, więc nie było powodu się spieszyć. Zabrali bez uprzedzenia i tyle a teraz głupio przyznać się do błędu.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 02.08.2018 o 16:19

  4. #14
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    tu nie chodzi o refleks. Najpierw namieszali z zakupem za piłki, wtedy ja się wstrzymałam z kupnem. A poza tym nie było żadnego info, że jest to oferta limitowana czasowo, więc nie było powodu się spieszyć. Zabrali bez uprzedzenia i tyle a teraz głupio przyznać się do błędu.
    Przypuszczam, że prędzej czy później wyrównają. Osobiście kupiłam tylko dlatego, że spodziewałąm się, że szczęśliwy zniknie bez śladu. Ale nie zmienia to faktu, że osobiście chcę w takim razie czerwonych jajcarzy u kupca

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Przypuszczam, że prędzej czy później wyrównają. Osobiście kupiłam tylko dlatego, że spodziewałąm się, że szczęśliwy zniknie bez śladu. Ale nie zmienia to faktu, że osobiście chcę w takim razie czerwonych jajcarzy u kupca
    jajcarze byli z eventu a zielony miał być z czarnego rynku

  6. #16
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Kto miał refleks to kupił Skoro tak to ja poproszę możliwość zakupu "czerwonych" odkrówców, którzy kiedyś byli dostępni na Wielkanoc Mam jednego a limit to chyba 3 czy 4
    ja też, bo mam 2, a można mieć co najmniej trzech
    Wszyscy beczą to i ja pobeczę, a co ja gorsza? czemu mieliby jednym wyrównać a innym nie?

    ten też był z eventu, a że kategoria inna, to nieważne
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 02.08.2018 o 17:03

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    ja też, bo mam 2, a można mieć co najmniej trzech
    Wszyscy beczą to i ja pobeczę, a co ja gorsza? czemu mieliby jednym wyrównać a innym nie?

    ten też był z eventu, a że kategoria inna, to nieważne

  8. #18
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Ok to inaczej.
    Jeżeli ktoś nie wykorzystał limitu będzie mógł kupić Szczęśliwego Odkrywcę na Czarnym rynku.
    A osoby, które limit wyczerpały takiej możliwości na dzień dzisiejszy mieć nie będą.
    Po co te złośliwości.
    Ale to nie jest zgodne z prawdą. Stan faktyczny w grze jest taki, że nie można kupić Szczęśliwego Odkrywcy na Czarnym rynku. Koniec i kropka tu nie ma nad czym dyskutować bo to jest fakt.

  9. #19
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Ale to nie jest zgodne z prawdą. Stan faktyczny w grze jest taki, że nie można kupić Szczęśliwego Odkrywcy na Czarnym rynku. Koniec i kropka tu nie ma nad czym dyskutować bo to jest fakt.
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Ok to inaczej.
    Jeżeli ktoś nie wykorzystał limitu będzie mógł kupić Szczęśliwego Odkrywcę na Czarnym rynku.
    A osoby, które limit wyczerpały takiej możliwości na dzień dzisiejszy mieć nie będą.
    Po co te złośliwości.
    Czego nie rozumiesz?

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    ja też, bo mam 2, a można mieć co najmniej trzech
    Wszyscy beczą to i ja pobeczę, a co ja gorsza? czemu mieliby jednym wyrównać a innym nie?

    ten też był z eventu, a że kategoria inna, to nieważne
    Był z eventu, ale myślę że bardziej w ramach eventu za klejnoty i nie powinien po evencie zniknąć.

    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Na chwilę obecną osoby, które już wykorzystały limit zakupu Szczęśliwego Odkrywcy, nie będą mogły zakupić go w zakładce Czarny Rynek.

    Jeżeli coś się będzie miało zmienić, poinformujemy Was.
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Ok to inaczej.
    Jeżeli ktoś nie wykorzystał limitu będzie mógł kupić Szczęśliwego Odkrywcę na Czarnym rynku.
    A osoby, które limit wyczerpały takiej możliwości na dzień dzisiejszy mieć nie będą.
    Po co te złośliwości.
    Po tak szczegółowym wyjaśnieniu mógł bym napisać, po co mi lodówka jak i tak nie palę :P
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 02.08.2018 o 23:13

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.