Zobacz wyniki ankiety: Zasoby Eventowe vs Monety Gildii?

Głosujących
5143. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zasoby Eventowe

    2,835 55.12%
  • Monety Gildii

    419 8.15%
  • Obie opcje

    1,889 36.73%
Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 265

Wątek: Nagrody za wykonanie Zadań Gildii: Monety Gildii vs Zasoby Eventowe podczas eventu

  1. #221
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    W chwili obecnej nie mogę tego zrobić.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Więc całą tą ankietę można sobie w buty wsadzić.
    Pozdrawiam

  2. #222
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.12.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    W zasobach Eventowych - patent na możliwość przemieszczania magazynów na wyspie macierzystej.

  3. #223
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jedno i drugie w stosunku 1:1 i wybór co mi odpowiada

  4. #224
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    zasoby

  5. #225
    Osadnik Awatar olaszwoch
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o mamo jak to czytam to mi się niedobrze robi, taka ankieta to kpina z graczy albo chcą wiedzieć ile osób nie wie co to ankieta, myślę że wszyscy którzy napisali co wybrali nie wzięli udziału w ankiecie, a ci co wzięli to szybko będą usuwali swoje wpisy po podaniu przelicznika

  6. #226
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bez zamiany monet gildii na jajka. Przynajmniej do momentu gdy nie znamy przelicznika i ilości wymaganych jajek za obiekty z ewentu.

  7. #227
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    niestety tak. co prawda zagłosowałem na zasoby eventowe, ale przy takim podejściu do sprawy to taką ankietę można sobie w buty wsadzić. nie otrzymacie prawdziwej opinii graczy, równie dobrze możecie sami zdecydować.

    co do mnie, najlepsza byłaby opcja jakiegoś przełącznika co chcę uzyskiwać. albo odbierając nagrodę abym mógł wybrać opcja A opcja B, podobnie jak to teraz jest z dropami, czy chcę do gwiazdy czy do magazynów.

    nie na temat, ale mam problem. jak się skontaktować z adminami? mam problem ze skonfigurowanym adresem email i to od bardzo dawna. proszę o prywatny mail do skrzynki na forum. ze 2 lata temu pisałem do adminów w mojej sprawie, niestety grochem o ścianę

  8. #228
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    wszyscy chca przelicznik dla prostej matematyki.
    każdy to o niego sie dopytuje a Penelope nie chce go zdradzić.

    dlaczego ? a no proste. bo przelicznik surowca eventowego do monety gildii, jest każdorazowo na bieżąco w kantorze. wiadomo ile średnio biega moneta a ile przykładowo pisanka. BB wymysliło jako opcje klimatyczną (dla zabawy) taką możliwość a wy wszyscy tylko macie podejśście "czy się oplaci" nawet jeśli bedzie przelicznik przykładowo 1 prezent - 10 monet gildii, to bedzie wam pasowac, każdy bedzie wam pasować który jest ponad obecną wartość rynkową.

    przecież Ci z BB, jakby chcieli zrobić po korzystnym dla graczy kursie, to wystarczy że wejdą na handel i zapytają na kazdym serwie o orientacyjną cene. no i już wiedzą jaka jest jedna i słuszna prawda.
    a i to pod warunkiem, że się cena nie zmieni.
    a zmienić się musi. bo każdy event ceni sobie surowce inaczej.

    zważywszy że nadchodzi czas zmian w zadaniach gildii, to zadania beda dziennie zrobione. nawet zakładając że będzie gildia ktora cala i tak robi dziennie zadanie, to dostawałaby powiedzmy te 100 monet gildii... dzienne zadania w evencie sa premiowane 10 surowcami (prezenty, jajka itp)
    czy wierzycie ze BB by zrobiło cos by dorzucic wam 100 jajek dziennie ? za duzo gratisow. podzielą to przynajmniej przez 10

    przecież jakby chcieli przelicznik 1:1 to by sie nie ukrywali z tym.

    NIE MA OPCJI PRZELICZNIKA !!!

    z prostego powodu.
    ŻADNA cena nie jest stała (a już tym bardziej do przewidzenia cena surowca eventowego).
    a więc jaki by nie był przelicznik, zawsze będzie wedle matematyki niekorzystny dla jednej albo niekorzystny dla drugiej strony.
    a już tym bardziej, wpływ dodatkowych surowców na rynku/u graczy, może zakłócić ich cenę.

    Więc, odpowidz na 1000 pytań o przelicznik... przelicznik nie ma znaczenia.
    Każdy kto gra długo i potrafi liczyć (a raczej wiekszosc tych co pytają to potrafi) wie że większość graczy NIE POTRAFI liczyć i dla nich ważna jest opcja, że mają dodatkowe źródło a nie jakim kosztem.

    i o to właśnie BB pyta. O opcję. Bo przelicznika dobrego dla dwóch stron zwyczajnie nie ma.

  9. #229
    Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Aquamania Zobacz posta
    jedno i drugie w stosunku 1:1 i wybór co mi odpowiada
    haha
    no na pewno tak zrobią jak na najwyższych lvl można zdobyć grubo ponad 100 MG dziennie
    100 MG x (powiedzmy, że event trwać będzie 20 dni) = 2000 jaj na łebka
    już to widzę

    osobiście zgaduję, że będzie to max 10 jaj dziennie dla tych najwyższych lvl (w gildiach po 90+ ludzi)
    Ostatnio edytowane przez ZjedzKota ; 12.01.2016 o 11:15

  10. #230
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez adriana8899 Zobacz posta
    Więc całą tą ankietę można sobie w buty wsadzić.
    Pozdrawiam
    Wyniki ze wszystkich instancji zostaną zsumowane i przekazane do zespołu projektantów. Z góry dziękuję za oddany głos.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.