Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: przyspieszyć generałów !!!

  1. #11
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Niedlugo bedziecie chcieli takie "ulepszenia" zeby sie same przygody robily....

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Lepiej jakby z x10 szybciej koń na mapie przygody jechał. Przestawianie generałów i puszczanie ataków zajmuje wieki.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jestem i za przyspieszeniem chodzenia z wyspy na przygody i z powrotem gienkow jak i za cih szybszym bieganiem na przygodzie, a Tobie Tornados to chyba atrakcji w życiu brakuje, że tak Cie ten "realizm" tu trzyma, gra ma byc przyjemnoscia i rozrywka, a nie tepa meczarnia, ale to tylko moje zdanie

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    No coz dla mnie tepa meczarnia jest robienie kilku przygod dziennie
    Ja sobie robie 1-2 dziennie na spokojnie i mi jakos ten przemarsz gienkow nie przeszkadza

    I pamietajcie ze minimalny czas na przygode to 2 dni wiec co za problem puscic dzis gienkow a przygode zrobic jutro?

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    No coz dla mnie tepa meczarnia jest robienie kilku przygod dziennie
    Ja sobie robie 1-2 dziennie na spokojnie i mi jakos ten przemarsz gienkow nie przeszkadza

    I pamietajcie ze minimalny czas na przygode to 2 dni wiec co za problem puscic dzis gienkow a przygode zrobic jutro?
    Żaden problem. Tak samo nie było by problemu jakby szedł gienek 2 min (szybkość chodzenia po mapie jednak byłaby bardziej wskazana) i też byś mógł/mogła zacząć dziś i zrobić jutro

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dodaj ankiete tez się z tym zgadzam zdecydowanie wielkie TAKKKKKK ludzie z TSO zacznijcie nas sluchac my wam dobrze doradzamy co trzeba zmienic !!!!!!!!!!!

  7. #17
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RobinsonCrusoe Zobacz posta
    Lepiej jakby z x10 szybciej koń na mapie przygody jechał. Przestawianie generałów i puszczanie ataków zajmuje wieki.
    I gienków do bloku będziesz wypuszczał jak będą jeszcze na wyspie głównej

    Pomijając kwestie "realizmu" - jak się wam tak spieszy to w ofercie u Kupca BB udostępnia przedmioty umożliwiające błyskawiczne niszczenie nawet całych obozów, tak że nie liczyłbym na zmiany w czasach u generałów. Poza tym są przygody, które spokojnie da się zrobić w pół godziny razem z transportem wojsk, tak że każdy znajdzie coś dla siebie.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już chyba lepiej jakby był jeden Major czy Mistrz z taką prędkością, niż wszyscy - bo o blokach to moglibyśmy pomarzyć przynajmniej na razie.
    Aż się prosi o umiejętności dla generała ... może kiedyś, może.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Już chyba lepiej jakby był jeden Major czy Mistrz z taką prędkością, niż wszyscy - bo o blokach to moglibyśmy pomarzyć przynajmniej na razie.
    Aż się prosi o umiejętności dla generała ... może kiedyś, może.
    Po co wtedy bloki? Bloki sie robi tylko po to żeby szybciej mapę przejść. Starta 300r w jedną czy drugą stronę to jest nic. Ja bym robił DS, ZE i inne przygody jakby generał jeździł szybko. Wtedy bym każdy obóz sobie czyścił za pomocą każdego generała.

  10. #20
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja zawsze myślałem, że bloki się robi po to, żeby zminimalizować straty, a DS są mało atrakcyjne ze względu na zbyt niski drop w porównaniu do poniesionych strat...Jakoś nie wyobrażam sobie Czarnych czy Banitów bez bloków.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.