Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem techniczny - brak kontaktu z działem technicznym :D

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Skasowany budynek oraz problem techniczny - brak kontaktu z działem technicznym :D

    W kwietniu na mojej wyspie wystąpił błąd, którego rezultatem było zniknięcie Koszar (miejsce normalne, nie jakieś tam krzaki itd.). Pisałem do odpowiedniego działu, ale ten przesyłając sprawę dalej stracił możliwość odpisania na jakim etapie są prace naprawcze. Mija już grubo ponad PÓŁ ROKU, a tu zero wiadomości, napisali by chociaż że mają to głęboko albo.... cokolwiek innego niż - pracę wciąż trwają, nasze programisty są tak urobione po łokcie że nie mają czasu odpisać.

    Ps. tylko mi nie kasować proszę, bo przecież problem techniczny jest.
    Ostatnio edytowane przez ck07 ; 10.11.2016 o 22:45

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ok

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Napisz proszę ponownie w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ponownie, czyli ile dokładnie razy mam pisać ? Przez pierwszy miesiąc pisałem co tydzień, potem co miesiąc tak żeby nie zapomnieli
    Pisałem bezpośrednio, poprzez formularz a nawet poprzez konto ubi.
    Nie będę przytaczać wiadomości zwrotnych, napisze tylko że są konstruktywne inaczej.

    Ponad pół roku i otrzymałem surowce na odbudowanie koszar, bez słowa wytłumaczenia dlaczego tak długo to trwało ani rekompensaty za tak długi czas oczekiwania.
    Surowce mi zbędne bo mam ich pokaźny zapas, czasu tylko szkoda bo gdybym wiedział że tak to się zakończy to już bym 10x te koszary ulepszył.
    Wiwat support, oby tak dalej !
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.11.2016 o 16:43 Powód: połączenie postów

  5. #5
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z brakiem (aktualnych) wpisów potwierdzających dalsze istnienie opisanego problemu temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.