Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra

    Problem z logowaniem

    Witam
    Wczoraj przed południem normalnie wszedłem bez żadnych problemów do gry. Natomiast już po południu już niestety nie mogłem się w żaden sposób zalogować. Przeinstalowałem pliki, zrobiłem wszystko (chyba) jak należy i nic. Kiszka. A piłki nie wykorzystane. Poradźcie. Poratujcie.
    Z góry dziękuję!

  2. #2
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podaj więcej informacji. Jaki błąd się wyświetla lub co się dzieje po kliknięciu w przycisk GRAJ.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    No właśnie, że nic się nie dzieje po kliknięciu w "Graj". I żaden komunikat się nie wyświetla. Po kliknięciu w "Graj" obraz tylko mruga, ale tak było zawsze. Mrygnęło i załapało, a teraz nic.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Ja mam, niestety, taki sam problem i też nie wiem co robić. Może ktoś kto się zna lepiej coś na to poradzi i pomoże.

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Możesz jeszcze spróbować wykonać następujące kroki:
    - raz jeszcze sprawdź rejestr/ścieżkę, być może jedna ze starszych wersji została zainstalowana w innym miejscu niż wskazany przez nas (domyślny);
    - jeśli do tej pory korzystałeś z wifi, sieci komórkowej, vpn itp., to bardzo prosimy zmienić łączę na stałe i ponownie podjąć próbę wejścia do gry
    - sprawdź we właściwościach pliku "client.exe", czy opcja "Uruchom ten program jako administrator" nie jest zaznaczona - może ona blokować aplikację.
    - sprawdź we właściwościach pliku "client.exe", czy opcja "Tylko do odczytu" nie jest zaznaczona - także może blokować aplikację.

    Możesz także zerknąć na nasze forum, być może sugestia któregoś z graczy będzie pomocna.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    1. sprawdzone - jest prawidłowa
    2. podłączony lap pod światło
    3. nie jest zaznaczona
    4. nie jest zaznaczona
    5 nie znalazłem rozwiązania
    rezultat - fail loading failed ....

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie rano 13.07 gra załadowała się bez problemu a po konserwacji pasek postępu dojeżdża do połowy i koniec.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2021
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam tak samo:/

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.