Zobacz wyniki ankiety: Co o tym sądzicie

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak- bardzo ciekawe

    12 52.17%
  • Nie - nie ma to sensu

    9 39.13%
  • Obojętne mi to

    2 8.70%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pojedynki Gildii

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat

    Pojedynki Gildii

    Witam mam spora propozycje do udogodnienia gry. A mianowicie wyspa gildii.
    Oczywiście dostępna tylko dla gildii.
    Trzeba by stworzyć na niej budynki, umocnienia wojskowe, mury, bramy, wieże, jakieś budynki produkcyjne itd.
    Każda gildia po założeniu dostaje automatycznie takową wyspę.
    do rozwoju trzeba wysyłać surowce, monety itd. do obrony wojsko itd,a żeby było ciekawiej wyspy gildii można by atakować. używane by było do tego wojsko stacjonujące na wyspie agresora, do zdobycia oczywiście surowce, pkt doświadczenia, może pkt pojedynków gildii ranking, osiągnięcia itd.

    Oczywiście opcji jest bardzo dużo można stworzyć z tego duży nowy element gry, który wprowadziłby coś nowego dałby możliwość zbierania expa, nie tylko z przygód.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Był już podobny pomysł ale chyba umarł śmiercią naturalną. Cóż, mogłoby to być ciekawe urozamicenie i lepsze niż "pefałpe", które obecnie funkcjonuje. Ze swojej strony mam 2 zastrzeżenia:
    1) Niech będą jakieś progi liczone np. po liczebności aktywnych graczy w gildii i ich średnim lvlu - żeby nie było tak, że gildia 100 osób 54+ zacznie farmić się kosztem gildii 15-20 osobowej ze średnim lvlem poniżej 50.
    2) Zaatakowanie gildii raz za razem byłoby niemożliwe. Np po wygranej ma się 3 dni na odbudowę wyspy i wojska, po przegranej tydzień.
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 04.01.2016 o 21:49

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2013
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mozna przewidywać że:
    - opracowanie tego czegoś zajmie BB 2-3 lata
    - będzie do tego nowe wojsko, nowi generałowie, nowa broń, nowe łańcuchy proukcyjne i oczywiscie nowe koszary
    - możliwe ze produkcja wojska będzie sie opierac na nowych surowcach w miare mozliwosci płatnych czyli konsumujących klejnoty (metale mamy juz obsadzone az do platyny - sugeruje produkcje mieczy świetlnych bezpośrednio z klejnotów)

    Pomysł jest sensowny. Zwłaszcza dla uzasadnienia istnienia gildii. W tej chwili jedyny ekonomiczny profit z uczestniczenia w gildii to zbieranie monet przy pomocy zadań. Obawiam się jednak, że realizacja rozczaruje wszystkich

  4. #4
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Boże broń mnie przed gra kolejne 3 lata ;/
    a jak będzie trzeba wydawać realna kasę, żeby coś tam produkował i tym walczyć, to z mojej strony już olewka.
    Sam pomysł czegoś, co mogła by tworzyć gildia jest fajny i bardzo mi się podoba (tak jak poprzednie tego typu :P ), bardzo sceptycznie podchodzę do walki. Gdybym miała czas i ochotę na prawdziwe pvp, to nadal grałabym sobie w ********.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    Boże broń mnie przed gra kolejne 3 lata ;/
    a jak będzie trzeba wydawać realna kasę, żeby coś tam produkował i tym walczyć, to z mojej strony już olewka.
    Sam pomysł czegoś, co mogła by tworzyć gildia jest fajny i bardzo mi się podoba (tak jak poprzednie tego typu :P ), bardzo sceptycznie podchodzę do walki. Gdybym miała czas i ochotę na prawdziwe pvp, to nadal grałabym sobie w ********.
    No to albo gramy w settlersy albo gramy w gwiazdki... Jak nie chcesz normalnego PVo to idź sobie grac w coś innego.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł bym poparł gdyby to było giga zadanie dla każdej Gildii, służące do "zmielenia" zasobów zalegających Gwiazdy.
    Nagrodą wtedy mogłyby być wspólne dla członków Gildii jakieś mega budynki dające jakieś mega premie dla graczy. Oczywiście te mega budnki najpierw cała Gildia musiałaby postawić w odpowiednim czasie.

  8. #8
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 05.01.2016 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.