Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Zadanie eventowe "Kryjówka- ukończ przygodę z zasobami"

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    19.10.2015
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra

    Zadanie eventowe "Kryjówka- ukończ przygodę z zasobami"

    Zadanie "Kryjówka" jest za trudne dla początkujących graczy. Nie można go odhaczyć i przejść do kolejnych zadań eventu, blokuje dalszy postęp w wykonywaniu zadań związanych z wydarzeniem. Zadanie wymaga posiadania przygody z zasobami, którą przynosi odkrywca. Początkujący gracz ma jednego odkrywcę i na poczet poszukiwania przygody musi zapomnieć o prezentach. Kupienie przygody na wadze(jeżeli jest) to koszt 50 prezentów( wykonanie zadania 10, wykonanie głównego zadania Złoczyńca to 80 prezentów czyli koszt kupienia przygody od innego gracza to ponad połowa zysku z wykonania zadań), czyli całkowicie nieopłacalny. Potrzebne zasoby do produkcji armii, patenty na rozbudowę populacji i gospodarki, liczba odkrywców i czas są przeszkodą praktycznie nie do pokonania albo bardzo trudną dla gracza na poziomie niższym niż 30. Dobrze by było, gdyby developerzy pomyśleli nad opcją usunięcia, odhaczenia tego zadania lub wymiany go na łatwiejsze dla graczy na niższych poziomach. W chwili obecnej nie ma możliwości obejścia tego zadania, co blokuje postęp w zadaniach eventowych i tym samym odbiera początkującym graczom frajdę z eventu oraz możliwość zdobycia cennych przedmiotów w zamian za prezenty.

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Zobaczylem na wiki zadania eventowe i powiem ci tylko tyle ze to jest ostatni lancuszek zadan
    Do stycznia spokojnie zdazysz zrobic

    I populacje i tak predzej czy pozniej musisz podniesc do conajmniej 6k zeby sprawnie robic lzejsze przygody
    I kup odkrywcow z tawerny Majac 3 juz nieco szybciej ci pojdzie szukanie przygod/skarbow

    Aha i za zloczynce dostajesz jeszcze 30 prezentow z osiagniec
    Ostatnio edytowane przez Tornados ; 18.12.2015 o 13:06

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    najprostsza z zasobami to wyspa piratów, nie wiem jak z jej dostępnością i ceną ale odkąd jest znerfiony drop to znajduje sie ona w kat. badziewnych czyli tanich
    w trakcie całego eventu jest chyba tylko w tym łańcuchu przygoda więc spokojnie w 2 tyg powinieneś sobie poradzić

  4. #4
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Zawsze możesz próbwoać kupić dropa z Wiktora. NIe pamiętam jakie są ceny ale ostatnim razem jak widziałam był tańszy od CR. Teraz mógł podrożeć ze względu na event ale dalej nie będzie to wielki koszt. I pomyśl o wejściu do jakiejś dobrej gildii - pomogą np dając za darmo przygodę.

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    O wlasnie Rosa ci pomoze i da ci dropika z wiktora

  6. #6
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Tornados na razie musze odbudować wojsko po przygodach, co najmniej 2 dni się zejdzie Poza tym już ktoś proponował, że da Heńkowi Piratów, co za dużo to niezdrowo

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    To cos ty robila ze 2 dni odnowy Ja po krawcu sie dzien zbieram

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    19.10.2015
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    Mi nie potrzeba, bo ja przygotowany na to jestem. W dwa dni zebrałem sobie armię i dziś zrobię tą misję( i jeszcze swojej dziewczynie pomogę). Założyłem posta by zwrócić uwagę na to zadanie i by pomóc tym, którzy nie będą w stanie go sami zrobić. Zasoby, sama przygoda i drop od zaawansowanych graczy na bank się przyda tym, którzy tego nie przewidzieli

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Z zalozenia na 26lvl powinienes juz robic najprostsze przygody
    Wyspe podbijesz majac okolo 32lvla i tak czy siak musisz je robic zeby wbijac poziomy i samodzielnie lapac granit

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    19.10.2015
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    Wyspe już podbiłem, ale nie interesowałem się przygodami wcześniej. Teraz wiem, że sporo expa i towaru można dostać, ale trzeba mieć dużą liczbę populacji i dużą armię. Chciałem najpierw podbić wyspę, żeby mieć lepszą gospodarkę i więcej patentów.
    Ostatnio edytowane przez Heniek300 ; 19.12.2015 o 13:20

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.