Zobacz wyniki ankiety: Zasoby Eventowe vs Monety Gildii?

Głosujących
5143. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zasoby Eventowe

    2,835 55.12%
  • Monety Gildii

    419 8.15%
  • Obie opcje

    1,889 36.73%
Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 265

Wątek: Nagrody za wykonanie Zadań Gildii: Monety Gildii vs Zasoby Eventowe podczas eventu

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam.
    Ja uważam iż BB powinno w ogóle zacząć myśleć tzn. !!!
    1. Każdy odkrywca w każdym evencie czy jest jajko czy prezent czy piłka czy dynia za każdym razem przynosi dany przedmiot tzn. nie ma takie jak 0 "zero" "nic" np. Krótkie: 5 lub 30 lub nic. KONIEC z NIC
    2. Koniec z poszukiwaniem przedmiotów podstawowych kolekcji czyli w evencie nie ma podstawowych przedmiotów które są poza eventem, czyli event świąteczny jest kolekcja przedmiotów tylko: piernik, dzwon, cukierki ; itd. Kończy się event wracają podstawowe przedmioty kolekcji.
    3. Coś jeszcze mogę wymyśleć wystarczy jak się zgłoszą do mnie Ci wielcy projektanci phiii. Podałem rzeczy które ja uważam że powinny się zmienić!!!!!!!!!!

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zasoby eventowe.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    monety

    Monety gildii. Co mi po tym że dostane niby więcej zasobów eventowych skoro w sklepiku wszystko proporcjonalnie zdrożeje i tak naprawdę nic na tym nie skorzystam. A tak chociaż mam monety

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Złota Góra
    wg mnie powinna być możliwość wyboru za każdym razem

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    zasoby

  6. #66
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Osobiście poczekam - niech BB_Penelopa lub któryś z jej pomocników wypowiedzą się na temat przelicznika.

  7. #67
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nagrody za wykonanie Zadań Gildii: Monety Gildii vs Zasoby Eventowe podczas eventu


    Drodzy Gracze

    W świetle informacji zwrotnych, które otrzymaliśmy, chcielibyśmy wyjaśnić pewne aspekty dotyczące naszej ankiety.

    Ankieta dotyczy tego, co chcecie zobaczyć w grze, szczegóły dotyczące ewentualnych zmian nie zostały jeszcze ustalone. Jeżeli podoba Wam się pomysł, dotyczący różnych nagród w zależności od bieżącego eventu, macie szanse na to, aby zespół projektantów dowiedział się o tym! Będziemy pracować nad tym, aby wszystko było wyważone i sprawiedliwe dla każdego z graczy.

    Proszę pamiętać o tym, że potencjalne zmiany w nagrodach nie będą miały wpływu na system Zadań Gildii: Wszelkie zmiany będą wykonywane po Modyfikacji Zadań Gildii.

    Miłego głosowania!
    BB_Penelopa

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    BB_Penelopa wypadało by się nauczyć pisać na forum, jak dajesz aktualizacje pierwszego posta to linkuj post a nie wątek

    tu masz prawidłowy link zapewne, gotowy do skopiowania i wklejenia w pierwszym poscie, proszę

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post193044

    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Adiq8 Zobacz posta
    Monety gildii. Co mi po tym że dostane niby więcej zasobów eventowych skoro w sklepiku wszystko proporcjonalnie zdrożeje i tak naprawdę nic na tym nie skorzystam. A tak chociaż mam monety
    Dokładnie tak będzie.

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    pomysl nie jest zly ale uwazam ze zespol projektantow powinien dac jakis zarys jak to oni widza ,ja na obecna chwile odebralem to tak otrzymuje za wykonanie zadania 13 monet to podczas ewentu mam 13 pisanek,spada zadanie dostaje 91 pisanek skoro zamiana to zamiana a nie jakies proporcje za np 5 monet- 1 pisanka ,to wogole nie wchodzi w rachube

Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.