Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Przerwa techniczna dla serwerów 6 i 7 w dn. 26 marca 2014

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Przerwa techniczna dla serwerów 6 i 7 w dn. 26 marca 2014

    Dziesiejszego poranka czekała mnie niemiła niepsodzianka - a mianowicie info o "Przerwie technicznej". Bez żadnych szczegółów!
    Sytuacja o tyle dziwna, że już 3 dni temu zostało ogłoszone, że:
    - we wtorek 25 marca nie ma przerwy konserwacyjnej
    - dla serwerów 1-5 przerwa konserwacyjna (wydłużona do 12h) jest w środę 26 marca
    - dla serwerów 6-7 przerwa konserwacyjna (wydłużona do 12h) jest w czwartek 27 marca

    Dlatego pytam - co się dzieje?
    Czy zarządzajacy grą mają mają graczy za bandę tępych idiotów...???!!!

    Info, że jednak dodano serwery 6-7, uzyskane post factum, i tyle...???!!!

    Trudno wyobrazić sobie większą skalę ignoracji, niekompetencji i olewactwa...!!!

    Zadam pytanie - czy w Ubisoft/BB pracują sami de.ile, kret.ni i idi.oci?

    I żeby nie było wątpliwości, od razu odpowiem.

    NIE!!!

    Na deb.la, kret.na i idi.tę wychodzę ja i setki innych graczy, poświęcających swój czas i (nierazadko) pieniądzę na taką partacką grę...

    Tyle w temacie.

  2. #2
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    BB jak zwykle pojechało po całości, obiecali jedno zrobili drugie, chyba czas wpaść in na siedzibę wpakować kilku mądrali na taczki i wywieźć do lasu.
    500 klejnotów odszkodowania się należy!
    O i byka wypatrzyłem, jak wpakowałem się na wyspę to wszystko było padnięte, zostały się 2 pola jedynie na s3 (jedno padło kilka minut później), i widzę że 5 farmerów z s8 i s9 maszeruje ze snopami na ramieniu w kierunku s3 prosto na dopiero co wyjałowione pole, choć jak patrzyłem po gospodarstwach na s8 i s9 to powinny już od 2 - 4 minut działać na owym polu.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 26.03.2014 o 12:51

  3. #3
    Fachura
    zadna nowosc. Po co martwic sie jakimis tam graczami ktorzy zaplanowali sobie zwykly dzien na dzis. Lepiej, a moze zdecydowanie lepiej nawet zepsuc im dzien. Czy to nie zabawniejsze? Przeciez i tak gra bedzie ciagnac dalej nawet jak kilka osob odejdzie

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jakieś przepraszam? Jakaś informacja czy tradycyjne konserwacje konserwacji są planowane? Nieee, dlaczego...

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Napisałem do supportu z prośbą o wyjaśnienie, dlaczego bez żadnej informacji przenieśli konserwę na Złotej Górze na dzień dzisiejszy. Zobaczcie, co dostałem w odpowiedzi:
    [Treść niedozwolona]
    Ręce opadają.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 26.03.2014 o 20:46

  6. #6
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wczoraj kładłem się spać ok 22:30 i żadnego info jeszcze nie było. Stosowna notka po prostu została chamsko dodana w ostatniej chwili żeby potem uciszać graczy

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    No ja też siedziałem prawie do 23 i potem jeszcze sprawdzałem główną. Nie było jakiekolwiek zmiany. Teraz dopiero widzę, że dokonali edycji komunikatu i dodali pozostałe dwa serwery.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a mozecie sie normalnie zalogować?
    zaraz po konserwie mnie wpuściło, ale musiałem wyjsc i teraz juz nie moge sie zalogować
    u was jak?

  9. #9
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Besamir Zobacz posta
    No ja też siedziałem prawie do 23 i potem jeszcze sprawdzałem główną. Nie było jakiekolwiek zmiany. Teraz dopiero widzę, że dokonali edycji komunikatu i dodali pozostałe dwa serwery.
    HE HE ale i to zrobili nieudolnie
    Ważna informacja:
    Ta przerwa obejmie jedynie następujące serwery:

    Nowa Ziemia (1)
    Nowy Świat (2)
    Słoneczny Gród (3)
    Kolonia (4)
    Czarci Gaj (5)
    Dodano: Dolina Odkrywców (6)
    Dodano: Złota Góra (7)
    Kluczowe jest słowo jedynie - czyzby byly jeszcze jakies inne polskie serwery ?

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam, schodziłem wczoraj z TSO koło północy i nie było info raczej. Chyba, że zamieścili je na jakimś facebooku, czy twitterze, albo innej stronie nie mającej nic wspólnego z tso. Dopiero dziś przeczytałem na stronie głównej wiadomość o tym, że konserwa dotyczy wszystkich serwerów. Mod Zakręcony, Xaar gdzie jesteście co o tym sądzicie ? Ostrzeżenia za poruszanie tematów niewygodnych to się łatwo daje, ale żeby ludzi poinformować tak jak należy to już jest ciężko, co ?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.