Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteście za takim pomysłem ?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    11 73.33%
  • Nie

    4 26.67%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: ✘ Zaprawa (budynki do robienia zaprawy)

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    ✘ Zaprawa (budynki do robienia zaprawy)

    Witam. Zastanawiałem się ostatnio czy nie dało by rady wprowadzić nowego łańcuszka produkcyjnego. Chodzi mi o zaprawę. Można by było dodać nowe budynki np. kruszarkę do kamienia (w zależności jaki kamień tym więcej kruszywa), żwirowni (która mogła by pozyskiwać piasek z pustynnych wysp), woda to wiadomo ze studni i coś żeby to pomieszać jakaś betoniarnia czy coś w tym stylu. A z betoniarnia to już czysta zaprawa by sobie wychodziła. Taką koncepcję miałem kiedyś

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    postaw to tamto, sramto...
    Cytat Zamieszczone przez szerszen112 Zobacz posta
    A z betoniarnia to już czysta zaprawa by sobie wychodziła. Taką koncepcję miałem kiedyś
    co prawda to nikogo nie obchodzi - nie że pomysł na który w dwa dni 2 osoby głosowały, a bardziej gra cała ale dzięki
    uśmiałem się, napisz jeszcze coś na forum bo tu nudno i smutno

  3. #3
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł może być... Rzymianie już dawno robili świetna zaprawę - czyli dzisiejszy beton.... Ale jak znam życie to BB zrobi budynek który będzie robił 1 szt zaprawy w 24 h z kosmicznych ilości towarów..... No i będzie kolejny nie potrzebny budynek .....

  4. #4
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Projektanci gry wypowiadali się już na ten temat:

    Pytanie 67: Rakella, Stany Zjednoczone
    Czy kiedykolwiek będziemy mogli produkować zaprawę?
    BB_Alex: Zaprawa powinna pozostać rzadkim, unikatowym zasobem. Gra potrzebuje takich zasobów, aby wspierać mechanikę rozgrywki, jak opisano w poprzedniej odpowiedzi. Uczynienie zaprawy możliwą do wyprodukowania wymagałoby stworzenia nowego, niepowtarzalnego materiału budowlanego.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeszcze bardziej unikatowy jest olej, ale pole słoneczników już w sprzedaży jest...

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Jeszcze bardziej unikatowy jest olej, ale pole słoneczników już w sprzedaży jest...
    Wiem. Być może projektanci gry zmienią zdanie, ale w tej chwili odpowiedź brzmi jak powyżej.
    Zamieszczam posty w oparciu o aktualny stan wiedzy i informacje od BB. Zaznaczam, że nie mamy bezpośredniego kontaktu z developerami gry, przez co komunikacja jest utrudniona. Poza tym, developerzy mogą zmienić zdanie w dowolnym momencie, i nie informują nas o tym, że tak się stało. Więcej na temat tego, co dzieje się z przekazanymi pomysłami dotyczącymi gry możesz przeczytać tutaj.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.