Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Support?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Support?

    "Pacze i Pacze" i łoczom nie wierze, i co widze.

    Kod:
    Błędy z dostarczaniem zgłoszeń do Supportu 
    Zidentyfikowaliśmy problem z naszym systemem zgłoszeń do pomocy technicznej, który uniemożliwia wysłanie zgłoszeń.
    Zapewniamy, że aktywnie pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu i przywróceniem pełnej funkcjonalności usługi.
    W międzyczasie, jeśli macie jakiekolwiek problemy lub wątpliwości, wypróbujcie inne metody kontaktu, takie jak fora, media społecznościowe, a nawet przyjacielskie szturchnięcie w grze za pośrednictwem prywatnej wiadomości!
    Przeciez nie dalej niz ze 3mc temu tez byla podobna sytuacja. Czyli co wtedy nie naprawiliscie? teraz sie znowu popsulo? Skad mam wiedziec czy moje zgloszenie dotarlo i je olaliscie czy jak.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.06.2022
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja mam pytanie od kiedy wiadomo, że wiadomości nie dochodzą? W jakim dniu dostarczona została ostatnia wiadomość?

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    wy zescie zidentyfikowali na bank ... z reszta ten problem sie ciagnie tygodniami.... a 8 znowu kolejna aktualizacja i czego ma dotycxzyc i czy znowu bedzie trwala cala dzien

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.