Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Skarga na mod_novagt

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    Skarga na mod_novagt

    Z racji tego, że nie wiem gdzie mogę zamieścić taki temat, zamieszczam go tutaj. Bo w sumie też problemem może być nieścisłość techniczna.



    Albo można handlować na 7, albo na 1. Zdecydujcie się. Poza tym jest napisane na początku, że dostaję bana na handlu na global-7, a nie na 1. A niżej napisane aby dołączyć do global-7, więc wtf?

    @EDIT:
    Znalazłem jeszcze wytłumaczenie jedno. Że ten "reason" to nie powód, a jakby reguła, że powinno się handlować na 7, a nie na 1. Chociaż ja nie pisałem nic od kilku dni w temacie handlu na tym globalu.
    Ostatnio edytowane przez Moses_Christ ; 26.04.2012 o 14:46

  2. #2
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zaraz ten temat zostanie zamkniety poniewaz forum to nie miejsce na skladanie skarg na moderatorow. pisz do pomocy technicznej

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    prawdopodobnie handlowales na 1 nie na 7 poprostu pomylka drobna a pozatym polecam dla autora tematu



    http://www.youtube.com/watch?v=PLteDgvYKIM

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.