Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Błąd przy przygodach!!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    Błąd przy przygodach!!!

    Kupuje sobie ostatnią przygodę wielkanocną uruchamiam ją i mnie wyrzuciło. Jak wróciłem do gry to przygodę "zżarło" a innych uruchomić nie mogłem . chcę w odszkodowanie dostać 180 jajek wielkanocnych. ps. możecie sprawdzić to czy to prawda.

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jeśli ją uruchomiłeś to powinna być w księdze misji. Zaznacz taki ptaszek przy niej i ci się pojawi tam po prawej.

    Za pomoc należy się 15jajek i garść szczypiorku.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nationalista Zobacz posta
    Kupuje sobie ostatnią przygodę wielkanocną uruchamiam ją i mnie wyrzuciło. Jak wróciłem do gry to przygodę "zżarło" a innych uruchomić nie mogłem . chcę w odszkodowanie dostać 180 jajek wielkanocnych. ps. możecie sprawdzić to czy to prawda.
    Po odszkodowanie za kijowe łącze zgłoś się do operatora sieci. Kupiłeś przygodę, gdy przerwało ci łącze. Przez to jej nie miałeś po zalogowaniu. Innych odpalić nie możesz prawdopodobnie z powodu słabego łącza.
    P.S. Czemu 180, nie 500 jajek? Lepiej od razu 1350, co by generała za free dostać

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    180 bo mi do młynu wodnego brakuje a na generała w przyszłym roku zbieram

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    nie mam żadnych jaj dla ciebie spyderek buchachacha

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.