Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: MSW wersje rozwoju

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2017
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat

    MSW wersje rozwoju

    Witam. Mam do Was takie pytanie na jednym z poradników znalazłem wersje rozwoju MSW. https://i.imgur.com/rXE9K6b.jpg
    Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć do czego są te 2 wersje MSW , mam na myśli to jak by określić np wersja 1 do zmniejszania pkt itd coś w tym typie chyba że lepiej to potraficie określić i wyjaśnić mi.

    Pozdrawiam
    I wesołych świąt i owocnych zbiorów jajek

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wersja 2 to wersja dla biednych ktorzy sa zmuszeni do wykorzystywania MSW jako generala do normalnych atakow. #1 jest dla tych ktorzy maja odpowiednich generalow do dowodzenia glowna armia i MSW wykorzystuja tylko do atakow samobojczych.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2017
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Wersja 2 to wersja dla biednych ktorzy sa zmuszeni do wykorzystywania MSW jako generala do normalnych atakow. #1 jest dla tych ktorzy maja odpowiednich generalow do dowodzenia glowna armia i MSW wykorzystuja tylko do atakow samobojczych.
    Czyli prościej mówiąc : Wersja pierwsza jest do osłabiania pkt przeciwników wersja 2 jest do atakowania do oporu celem unieszkodliwienia ?

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W tej grze nie ma czegos takiego jak atakowanie do oporu, albo puszczasz glowna armie i ona wygrywa, albo puszczasz legion samobojcow i po nich glowna armie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Wersja 2 to wersja dla biednych ktorzy sa zmuszeni do wykorzystywania MSW jako generala do normalnych atakow. #1 jest dla tych ktorzy maja odpowiednich generalow do dowodzenia glowna armia i MSW wykorzystuja tylko do atakow samobojczych.
    Z tą biedą to przesadziłeś
    Ja mam 2 dla biednych, 1 do dropów i 5 samobójców.
    Ostatnio gram na hm pół gwizdka i z lenistwa czasami korzystam z poradników w których używa się MSW do ataku głównego.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2017
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobra po chłopsku powiedzcie. Który msw do czego jest najlepiej. Mnie chodzi o to czy wersja 1 jest do atakowania celem zbijania pkt czy to wersja 2 a może wersja 2 jest do czegoś konkretnego

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez criss20ster Zobacz posta
    Dobra po chłopsku powiedzcie. Który msw do czego jest najlepiej. Mnie chodzi o to czy wersja 1 jest do atakowania celem zbijania pkt czy to wersja 2 a może wersja 2 jest do czegoś konkretnego
    W skrócie pisząc - wersji 2 nie opłaca się robić w żadnym wypadku. Chyba, że chcesz mieć takiego msw, to kto Ci zabroni?

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W tej chwili jak przedmówcy wersja pierwsza.
    Jak masz Majora, Czempionów, Mikołajową to MSW jest prawie tylko do osłabienia obozu z jednym rekrutem.
    Prawie go już nie używam do głównych ataków.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2017
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    To w takim razie po co są 2 wersje tych msw jak i tak każdy z Was opisuje 1 wersje ?

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez criss20ster Zobacz posta
    To w takim razie po co są 2 wersje tych msw jak i tak każdy z Was opisuje 1 wersje ?
    Każdy ma taką wersję MSW jaką sobie sam zrobi
    Niektórzy robią swoich MSW na podobieństwo innych.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.