Zobacz wyniki ankiety: przyśpieszenie podróży generałów do przygody

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • zdecydowanie popieram

    33 73.33%
  • nie mam zdania

    1 2.22%
  • nie widzę takiej potrzeby

    11 24.44%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Podróż generałów do przygody

  1. #1
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Podróż generałów do przygody

    Cześć
    w poprzednim moim poście:

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...zynka-pocztowa

    zapowiadałem, że mam kilka pomysłów, zatem zapodam kolejny:
    Podróż generałów do przygody.
    Można by wprowadzić przyśpieszenia podróży generałów np. o połowę , o 3/4 czasu np. za jakąś opłatą typu: dodatkowa porcja mięsa, zboże, może za kilka monet.
    Mowa o jednorazowym przyśpieszeniu (dowolnego) generała. Zadziała tylko jeden raz do jednej konkretnej przygody.
    Analogia do zwiadowców, odkrywców czy geologów, tyle, że niekoniecznie za diamenty.

    P.S.
    funkcja (ulepszania generała/-ów) jest już na teście - Ale to coś innego, coś co ma dotyczyć ulepszanych generałów na stałe.
    Moja ankieta dotyczy pojedynczego przyśpieszenia, do jednej (zaczynanej) przygody. Generał po powrocie z tej wskazanej (opłaconej) przygody nie będzie już podróżować szybciej,
    no chyba, ze ponownie opłacimy "myto" o jakim piszę post wyżej.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 12.03.2017 o 15:27 Powód: połączenie postów

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skoro funkcja jest już w drodze, to wydaje mi się, że nie ma się nad czym rozwodzić.
    P.S. post pod postem, ortodoksi powiedzieliby: nieładnie.

  3. #3
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale to nie jest do końca to samo, jak staram się wyjaśnić wyżej

  4. #4
    Elelkal_
    Tak ale oczywiście za klejki tak jak ma to miejsce w przypadku pozostałych specjalistów,zresztą za nic innego raczej to nie przejdzie bo już dawno wprowadziliby taką opcję skoro u Odkrywców można było to wprowadzić, to i tutaj dałoby radę.

  5. #5
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pytanie czy nie mogłoby być za coś innego niż Klej , może jak proponowałem możne monety gildyjne ...

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wieki temu proponowałem (nie pamiętam czy na polskim czy jakimś innym forum), umożliwić przyspieszanie generałów tak, jak to jest możliwe w przypadku odkrywców i geologów (za klejnoty). Jeśli o takie przyspieszenie Ci chodzi, to owszem, popieram.

  7. #7
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez dziadek-1 Zobacz posta
    Pytanie czy nie mogłoby być za coś innego niż Klej , może jak proponowałem możne monety gildyjne ...
    Pewnie większość wolałaby za rybkę ale to nie przejdzie Za mg ? A co z z tymi, co nie mają mg bo nie są w gildii, mają być pozbawieni możliwości przyspieszenia ? Klej ma akurat to do siebie, że jest uniwersalny, tak jak pisałem jak już zgodzą się na to, to najprędzej za klej.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Pewnie większość wolałaby za rybkę ale to nie przejdzie Za mg ? A co z z tymi, co nie mają mg bo nie są w gildii, mają być pozbawieni możliwości przyspieszenia ? Klej ma akurat to do siebie, że jest uniwersalny, tak jak pisałem jak już zgodzą się na to, to najprędzej za klej.
    Monety gildii można kupić to primo, bycie albo nie w gildii to wybór gracza to drugie.
    Jak ktoś wyżej zauważył - gdyby się dało to zapewne już dawno byłoby za klejnoty. Ale zagłosuję za, bo a nuż...

  9. #9
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może nie wszytko musi być za klejnoty skoro mamy się bawić a nie zniechęcać

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.11.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    uważam, że dobry pomysł, tylko nie za klejnoty

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.