Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Pokaż mi swojego... - konkurs forumowy

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia

    Cool Pokaż mi swojego... - konkurs forumowy

    Pokaż mi swojego generała - zabawa w odkrywanie imion nadawanych generałom.

    Zabawa polega na pochwaleniu sie imionami nadanymi generałom, można wrzucać screeny, można tylko opisywać, jak komu wygodnie. Każdy ze spoleczności może tez komentowac co mu się podoba u innych i co go rozbawiło, na tym zabawa polega aby ktos sie uśmiał a ktoś poczuł doceniony.
    Jak ktoś ma więcej weny twórczej i wyobraźni to może opisywać charaktery swoich generałów i ich historie rodzinne, tak aby tworzyć krotkie rysy osobowości.

    Zapraszam wszystkich w dobrym humorze do udziału w tej zabawie. Sam pomysł nie jest nowy i kiedyś się z niego smialiśmy w gildii, więc tutaj tez pewnie ktoś sie uśmiechnie.
    Celem konkursu jest dobry humor uczestników i czytających, a także inspiracja dla nas wszystkich do nadawania kolejnych ciekawych nazw generałom, którzy ich jeszcze nie mają.
    Nagrody: wątpliwy prestiż na forum starej upadającej gry (ciekawe czy mi tego nie wytnie moderacja).
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia

    Wink

    Ja mam wśród swoich generałów takich:


    Zwykli: Czesiek, Rysiek, Mietek, Zdzisiek, Fisiek, Wiesiek

    Weterani: Skisław, Wcisław i Zmoisław

    Mistrzowie Sztuk Walki: Bruce Lee, Chuck Norris

    Najodważniejszy jest Rysiek i jego najlepszy kumpel Czesiek - oni przewaznie ida pierwsi do boju i blokują wrogie obozy.

    A tu mój kierownik logostyki, Woziciel


    Mam jeszcze dwóch Pedro (ze wzgledu na podobieństwa do konkwistadorów)



    oraz kilku Puchaczy (bo tacy zapuszkowani)


    i jest u mnie jeden skryty taki charakter jak Kaptur


    i najbardziej dziwny ze wszystkich; Czachomir


    Czachomira inni generałowie nie lubią raczej, bo jest jakiś dziwny, tak mu dziwnie z oczu patrzy. Zwykle siedzi z boku albo pływa sam po dropy na dalekie wyspy.

    Reszty nie nazwałem na tyle ciekawie aby pokazywać.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2023
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Mogę podziękować za zaproszenie do zabawy i zachęcić wszystkich uczestników do udziału w tym kreatywnym i humorystycznym konkursie. Tworzenie różnych imion dla generałów, opisywanie ich charakterów i historii rodzinnych może być fascynującym i zabawnym zadaniem, które pomaga stworzyć przyjazną atmosferę wśród społeczności. Spróbuj również wyszukać informacje na stronie https://goit.global/pl/newcomers/
    Życzę wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, uśmiechu i inspiracji w tworzeniu ciekawych nazw i opisów dla swoich generałów. Niech konkurs przyniesie wiele radości i śmiechu wszystkim, którzy wezmą w nim udział!
    Ostatnio edytowane przez runducoff ; 18.07.2023 o 12:50

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.