Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: [Targowisko Gildii] Kolejne głosowanie - dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [Targowisko Gildii] Kolejne głosowanie - dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat głosowania na przedmioty w Targowisku Gildii.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nooo. W pierwszej części najatrakcyjniejszy wybór to generał, choć pewnie sporo osób będzie za manufkami. W drugiej części to jednak chyba nie znajdę aż ośmiu przedmiotów, które bym chciał mieć. Na pewno premki, z wyłączeniem jednorożców, a przygód to mam na cały rok, ale na Wikingów, Czaszkę i kapłanów zagłosowałem.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 24.06.2016 o 15:39

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Nooo. W pierwszej części najatrakcyjniejszy wybór to generał, choć pewnie sporo osób będzie za manufkami.
    Powaznie ?

    Jest trzech ogolnodostepnych generalow ktorzy sa od niego lepsi we wszystkim, co czyni go bezwartosciowym (poza przypadkami gdy ktos nie nazbieral jeszcze wystarczajacej ilosci generalow do puszczania grupami na smierc).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Słabiutko...

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kliknąłem głosuj po czym przed oddaniem głosu chciałem jednak wejść do gry. Cofnąłem się do poprzedniej wyświetlanej strony (strony logowania) i już nie mam opcji oddania głosu. Jak zostanie policzony mój głos?

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Przykro stwierdzić ale ceny większości przedmiotów odrealnione, że aż chce się zapytać czy ktoś kto to wymyśla twardo stąpa po ziemi czy już odleciał?
    Przygoda której nie można sprzedac za 5 monet w cenie 765? Albo coś co jest u kupca za niecale 300 mapek w sklepie gildii za 1125mg ?!
    Taka ''nowa'' oferta to sztuka dla sztuki

  7. #7
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Nooo. W pierwszej części najatrakcyjniejszy wybór to generał, choć pewnie sporo osób będzie za manufkami. W drugiej części to jednak chyba nie znajdę aż ośmiu przedmiotów, które bym chciał mieć. Na pewno premki, z wyłączeniem jednorożców, a przygód to mam na cały rok, ale na Wikingów, Czaszkę i kapłanów zagłosowałem.
    Ja tak samo choć w pierwszym wybrałam Manufakturę, bo Pnia mam .
    Ogólnie kiepskie te przedmioty z drugiej części...

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Biorąc pod uwagę graczy z doświadczeniem, to wybór raczej oczywisty - manufaktury, bo węgla trzeba sporo na produkcję broni.
    Ale młodsi gracze pewnie też będą za generałem głosować, bo chcieliby generała.

    W eventach jest tyle generałów, że moim zdaniem nadmiar manufaktur nikomu nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę, że warto byłoby się zastanowić nad podziałem oferty na poziomy lvlowe, tak aby wszyscy byli usatysfakcjonowani.
    Mam lvl 61, czyli jestem średniakiem, a oferta dla mnie jest tak cienka jak dupa węża. Co mają powiedzieć bardziej zaawansowani gracze ode mnie, których jest na pęczki?? "WOW wikingowie, biere" ?? xD
    Temat cen już ktoś poruszył, także przemilczę.
    Jedyną rzeczą godną uwagi są moim zdaniem manufaktury.

    Pozdrawiam

  10. #10
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Nooo. W pierwszej części najatrakcyjniejszy wybór to generał, choć pewnie sporo osób będzie za manufkami. W drugiej części to jednak chyba nie znajdę aż ośmiu przedmiotów, które bym chciał mieć. Na pewno premki, z wyłączeniem jednorożców, a przygód to mam na cały rok, ale na Wikingów, Czaszkę i kapłanów zagłosowałem.
    chyba żartujesz, generałów pod dostatkiem i akurat ten nie jest jakiś lepszy. manufki są ograniczone więc jedyny wybór padł na nie
    "Everybody lies"

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.