Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 137

Wątek: uszkodzony obszar serwera

  1. #111
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Konserwa nie poszła... Kto mógł się tego spodziewać?

  2. #112
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    A jak tam jest jak wgrywaja na testowy nowosci?? też taka zwiecha czy tam sie udaje idealnie??
    na testowym RESET kont robią i dają na MAX, tu jest błąd

  3. #113
    Początkujący Osadnik Awatar chewymosquito
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no i pojechali po bandzie znowu konserwa konserwy

  4. #114
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez GreenLands Zobacz posta
    na testowym RESET kont robią i dają na MAX, tu jest błąd
    tak z ciekawości zapytałam, bo testowy to mogli by potrenowac, ale tam ida na łatwizne o ktora tu trudniej...

  5. #115
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    "serwer zostal wylaczony zprzyczyn technicznych , prosimy sprobowac pozniej" ... bb sobie jaja robicie ? niczego nie potraficie zrobic porzadnie , moze w koncu wezcie sie do roboty albo ja zmiencie bo to jest kpina

  6. #116
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2018
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    uszkodzony obszar serwera

    Czy ktoś ma podobny problem? w pewnym momencie w czasie gry wyrzuciło mnie z niej. Przy próbie zalogowania pojawia się pasek postępu potem drugi, a potem pojawia się niebieskie tło z okienkiem - i nagle wyskakuje napis że- błąd serwera lub działania pracowników . Nie mogę wejść na konto - i o dziwo znajomi też nie mogą na konto wejść, gdyż wyskakuje napis że konto jest zablokowane.Myślałam, że może dostałam bana ale pisałam w tej sprawie do supportu -i niby nie. Dostałam wskazówki jak oczyścić pamięć, przeglądarkę flasha, zrobiłam to trzykrotnie i nic. Znów napisałam do supportu, dołączyłam załączniki- otrzymałam odpowiedź, że problem jest im znany i że nad tym pracują. Na moje pytania dotyczące - co robić w takiej sytuacji, otrzymuję odpowiedź, ze problem uważają za rozwiązany, że jeżeli chcę dalej korespondować mam dołączyć ID wiadomości. Gdzie w ogóle znaleźć ten numer?
    Kiedy piszę teraz do supportu to otrzymuję odpowiedź :Wygląda na to, że próbujesz odpowiedzieć na zgłoszenie, które zostało już zamknięte i uznane za rozwiązane

  7. #117
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A czy nie masz może komunikatu, obszar serwera uszkodzony?

  8. #118
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    A czy nie masz może komunikatu, obszar serwera uszkodzony?
    Też to podejrzewam. Tzw "zablokowana strefa".

    Cytat Zamieszczone przez makalila Zobacz posta
    Czy ktoś ma podobny problem? w pewnym momencie w czasie gry wyrzuciło mnie z niej. Przy próbie zalogowania pojawia się pasek postępu potem drugi, a potem pojawia się niebieskie tło z okienkiem - i nagle wyskakuje napis że- błąd serwera lub działania pracowników . Nie mogę wejść na konto - i o dziwo znajomi też nie mogą na konto wejść, gdyż wyskakuje napis że konto jest zablokowane.Myślałam, że może dostałam bana ale pisałam w tej sprawie do supportu -i niby nie. Dostałam wskazówki jak oczyścić pamięć, przeglądarkę flasha, zrobiłam to trzykrotnie i nic. Znów napisałam do supportu, dołączyłam załączniki- otrzymałam odpowiedź, że problem jest im znany i że nad tym pracują. Na moje pytania dotyczące - co robić w takiej sytuacji, otrzymuję odpowiedź, ze problem uważają za rozwiązany, że jeżeli chcę dalej korespondować mam dołączyć ID wiadomości. Gdzie w ogóle znaleźć ten numer?
    Kiedy piszę teraz do supportu to otrzymuję odpowiedź :Wygląda na to, że próbujesz odpowiedzieć na zgłoszenie, które zostało już zamknięte i uznane za rozwiązane

    Numer zgłoszenia powinnaś znaleźć w temacie wiadomości, a wygląda tak:
    [Ticket#PL-20190602XXXXXXXXX] - pierwsze cyfry to data, kolejne to indywidualny numer sprawy. Jeśli zgłoszenie było utworzone dziś, numer będzie wyglądał jak w przykładzie.
    Jeżeli numer nie jest widoczny w temacie, powinien być widoczny (dla gmail) w szczegółach:

    in-game support do mnie (sprawdź szczegóły)


    Skoro problem jest znany, to prawdopodobnie dopada co jakiś czas większą ilość osób. W godzinach nocnych w tle co jakiś czas uruchamiany jest skrypt, który naprawia uszkodzone strefy. Jeżeli jutro w dalszym ciągu nie dasz rady się zalogować, ponownie skontaktuj się z Supportem, podając ID poprzedniego zgłoszenia, tak jak ci napisali.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 02.06.2019 o 21:33

  9. #119
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2018
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Hej Dziękuję za odpowiedź i za tłumaczenie odpowiedzi supportu. Tak, pojawia się napis, że obszar serwera uszkodzony. Dziś w dalszym ciągu konto niedostępne Napisałam do supportu po raz któryś i podałam ten numer, który tam był - i dostałam odpowiedź - że mam podać ID wiadomości .

  10. #120
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Podobnie mam taki sam problem z blokadą konta . Pisanie do supportu nie daje żadnego efektu , dalej zalogowanie się na grę jest niemożliwe pasek logowania zostaje cały czas w jednym miejscu , zastanawiam się co zrobiono z tą grą . Pisanie ciągłych zażaleń do supportu spełza na niczym otrzymuje się wciąż zbywające odpowiedzi cytuję " pracujemy nad problemem , prosimy o wyrozumiałość " . Moje konto jest nadal niedostępne - czas powiedzieć sobie pas z tą grą . Dziękuję wszystkim graczom ,za miłą grę a zwłaszcza gildzie VEM w której znalazłam miłych i pomocnych graczy , którzy traktują grę jako zabawę i rozrywkę w wolnych chwilach ,a przecież cały czas o to chodzi . Cytując słowa piosenki " Wszystko ma swój czas i przychodzi kres na kres ... ale może kiedyś kto wie . "Ja wybłagam wśród chmur
    Bym tu czasem mógł wpaść ... " Iwona

Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.