Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Dziwna sytuacja w przygodzie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Dziwna sytuacja w przygodzie

    Robię właśnie Zakazane Eksperymenty. Jestem w sektorze gdzie jest 2 przywódców- jeden do rozwalenia pojedynczo, drugi z blokiem.
    I rozwaliłem najpierw pierwszego przywódcę, puściłem atak z blokiem na drugiego, wszystko było pięknie, drugi przywódca został pokonany, ale z jakiegoś powodu nie zniknęły pozostałe obozy i nie przerwało walki w blokowanym obozie.
    I mam teraz taką sytuację, że w sektorze nie ma żadnego przywódcy a obozy bandytów jak stały tak stoją. W blokowanym obozie gienek wygrał walkę, ale w piach poszło ok. 100EŻ.
    I teraz nie wiem co dalej. Chyba powinienem kombinować z pozostałymi obozami, bo potrzebuję zdobyć ten sektor by atakować następny.
    Ale boję się że nawet po zniszczeniu wszystkich obozów sektor nie będzie zdobyty, bo skoro obozy bandytów istnieją bez przywódców, to jaką mam gwarancję że po ich zniszczeniu przejmę sektor?
    Nie wspominając już o poniesieniu dodatkowych strat wojska, a już straciłem elitarnych.
    Zastanawiam się poważnie nad anulowaniem przygody, ale może ktoś zna jakieś wyjście z sytuacji?
    Ostatnio edytowane przez streaker ; 10.10.2016 o 10:33

  2. #2
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    nie wiem z jakiego poradnika korzystasz, ale proponuję jeszcze raz na spokojnie sprawdzić.
    W Zakazanych Eksperymentach jest kilka stref gdzie istnieje kilku przywódców (dwóch lub nawet trzech).

    Jeśli jesteś pewien, że pokonałeś wszystkich przywódców z danej strefy, proszę abyś skontaktował się w tej sprawie z Supportem.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.