Zobacz wyniki ankiety: pozostawienie kopalni bez zmian glosowanie

Głosujących
74. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • pozostawic kopalnie

    33 44.59%
  • usunac przedmiot z gwiazdka

    41 55.41%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Pozostanie bez zmian kopalni arktycznych z gwiazdka

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pozostanie bez zmian kopalni arktycznych z gwiazdka

    Wielu graczy podobnie jak mnie urazilo to ze chca odebrac nam kopalnie z gwiazdka. jest wiele przedmiotow z gwiazda jak np rezydencje. wszyskie one wracaja. taki podejzewam byl zamiar tej kopalni. potrzeba kilka glosow by moc to nasze niezadowolenie przedstawic developerowi. Jesli czujesz sie podobnie wyraz swoj zal tutaj oddajac glos na pozostawienie bez zmian kopaln z gwiadka a takze innych przedmiotow z gwiazda.Dzisiaj zabieraja kopalnie jutro inne rzeczy moga wziac.
    Pozdrawiam graczy
    Sebastian

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Proszę o dodanie ankiety.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolejny co to zainwestował w buga i teraz płacze że tego buga usuwają
    Odpuść sobie te trzepanie piany, BB nie zmieni decyzji i słusznie.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to nie byl bug podobnie masz np z rezydencjami z gwiazdka i bez. tu byl osobny slot gwiazdka itd...tu nie chodzi o zainwestowane to sa mniej istotne rzeczy . chodzi o fakt ze jezeli cos takiego weszlo nie powinno sie zmieniac bo ktos jest uzalony ze przegapil szanse na zakup albo ma z 10 kont i wydobywa tam rude. nie mowie ze ty ale jest takich osob duzo . i jestem przeciwny temu. i ci ludzie najwiecej krzycza i tym osobom przeszkadza ze nie pomysleli by kupic te z osobnym slotem z gwiazdka i uzywac ich z pierwotnym przeznaczeniem.
    jak dla mnie temat chyba zamkniety miejmy nadzieje ze juz nic wiecej nie beda usowac i beda brali odpowiedzialnosc za swoje czyny.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest bug, rezydencje i wszystkie inne przedmioty "z gwiazdką" były i są stosownie opisane u kupca i w pamiętnikach developera. Mam tę kopalnię, wiedziałem o bugu, ale zamiast skupywać od nieświadomych graczy napisałem tylko na czacie gildyjnym, żeby korzystać aż nie "naprawią".

    P.S. Zgodnie z logiką "gwiazdki" która nie wiedzieć dlaczego dla krzykaczy-wyzyskiwaczy jest jakimś wyznacznikiem ulepszone magazyny powinny znikać po wyburzeniu bo jej nie mają.

  6. #6
    Elelkal_
    Nie, to był bug i ma zostać naprawiony zgodnie z tym co było opisane w pamiętniku. Już wielokrotnie było powtarzane, że kopalnie miały w zamierzeniu zapadać się.
    Ciekawe czy ci co tak popierają pozostawienie błędu będą nadal tak zawzięci jak trafi się bug, gdzie po wyburzeniu wspaniałej czy innych "powracających" już im do gwiazdy nie wrócą :P

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    (...)
    Ciekawe czy ci co tak popierają pozostawienie błędu będą nadal tak zawzięci jak trafi się bug, gdzie po wyburzeniu wspaniałej czy innych "powracających" już im do gwiazdy nie wrócą :P
    Ja bym to ujął inaczej, gdyby BB obiecało że z kalendarza dostaniemy powracające kopalnie a dostalibyśmy zwykłe, które znikają po wyeksploatowaniu złoża następnie stwierdziło, że to błąd i chciało go usunąć, czy ci wszyscy gracze głośno krzyczący o zostawieniu tego tak jak jest również byliby przeciwni zmianie?
    Osobiście znam odpowiedź

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Hahahaha wy tak na serio z ta ankieta??
    Jutro to maja usuwac a ci sie teraz obudzili ze lament w innym temacie nie pomoze to sie ratowac probuja ankieta pare godzin przed konserwa

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to nie tak tornados. kopalnie moga lezec w gwiezdzie. Sz.P. Penelopa powiedziala ze jesli bedzie wystarczajaca ilosc glosow przekaze to do developera by cofnac zmiany. mozna wrocic do tego stanu jaki jest teraz.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.