Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 101

Wątek: Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Mistrzostwa świata w piłce nożnej

    Przedmioty które możemy kupić za futbolówki:

    1) Szczęśliwy odkrywca (x2) 2499 futbolówek jest 3 razy szybszy od normalnego odkrywcy, dodatkowo ma umiejętność, która pozwala zdobyć premie produkcyjną (nie mylić z umiejętnością poszukiwacza artefaktów) głównie przynosi gorączkę złota, kosz egzotyczny, ale potrafi zdobyć też przekąskę stadionową.
    2) 5 patentów (x1) 880 futbolówek
    3) Opactwo (x2) 2499 futbolówek
    4) pudełko mistrza architekta (x20) 190 futbolówek - szansa taka sama jak z pudełka mistrza architekta który był dostępny w grudniu.
    5) 200 sztuk cementu za 249 futbolówek obstawiając, że przykładowo mamy 50 gospodarstw poziomu 5 i chcemy zoptymalizować ilość tych gospodarstw to podnosimy 40 gospodarstw na poziom 6, a dwa zostawiamy na poziomie 5, w ten sposób mamy 40*6 + 10 = 250 .... 250/5 = 50.
    Podniesienie 40 gospodarstw na poziom 6 to 40 *300 = 12000 cementu czyli musimy wydać 14940 futbolówek.

    Podsumowując:
    5k + 880 + 5k + 3,8k + 15k =~ 29,7k futbolówek ^_^


    Ile możemy zdobyć futbolówek:
    1) Wykonując przygody 7x100 futbolówek; jeżeli mamy premium +50%
    2) Wykonując ciągi zadań 270 futbolówek
    3) Wysyłając 10 odkrywców ~120 futbolówek
    4) 250 futbolówek za 199 klejnotów

    Podsumowanie:
    1050 + 270 + 120 = 1440 futbolówek =~1,5k futbolówek

    Reasumując:

    29,7k - 1,5k = (28,2k / 250 )*199 = ~22,5k klejnotów ;-P


    Ogólnie event mi się podoba, bo w końcu jest jakieś wyzwanie, trzeba będzie się trochę natrudzić aby skupić wszystko, wcześniejsze eventy jednak sprawiały że w pierwszych kilku dniach można było zdobyć wszystko co było możliwe na evencie, ten się zapowiada inaczej i to mi się podoba ;]

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trochę średnio :/ fajnie, że będzie wyzwanie ale mało który gracz wykupi chociaż połowę przedmiotów specjalnych. Robiłem testy na tsotesting i na 20 wysłań odkrywcy po skarb tylko raz przyniósł mi 4 futbolówki. Szczerze wątpię aby komuś przez cały event odkrywcy przynieśli 120 futbolówek, nawet jak mamy wykupionych wszystkich. Handel też odpada bo już widzę te cholendarne ceny. Pewnie ok 100 monet/szt. będziemy musieli się bardzo ograniczyć co do zakupów, ja będę celował w odkrywców i cement ale za dużo to go chyba nie kupię

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Wszystko fajnie tylko moim zdaniem trochę szkoda, że musimy wybierać między szkółką a pływającymi (Wolałbym np. na koniec przynajmniej tą szkółkę, a wybierać między magazynem a tymi rezydkami). Planowane minimum na zakup to odkrywcy i patenty (5878 piłek), reszta to jak zostanie towaru - ewentualnie trochę cementu :P - czyli trzeba odkładać klejki

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Michaelpol90 Zobacz posta
    będziemy musieli się bardzo ograniczyć co do zakupów, ja będę celował w odkrywców i cement ale za dużo to go chyba nie kupię
    z matematyki orlem nie jestem, ale:

    249 pilek za 200 sztuk cementu, 300 sztuk na upgrade 1 farmy, zeby pozbyc sie 1 farmy lvl 5 (i zwolnic 1 patent) musisz upgradowac 5 innych o 1 lvl -> wydac 1500 cementu, czyli de facto zakupic cement 8 razy (chyba, ze da sie nim handlowac i mozesz kupic jakas wieksza czesc z tego, albo chociaz ostatnie 100, wtedy 7) -> wydac ~2k pilek.

    Dla odmiany masz 5 dodatkowych patentow za 880.

    Cement jesli nie zmieni sie w temacie ceny/ ilosci to jest oferta kierowana chyba tylko do tych ktorzy wydadza te 20-25k dodatkowych klejnotow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    ten event jest dla BB do koszenia kasy a nie dla graczy to po 1 bo piłki praktycznie tylko za klejki zeby normalnie cos kupic ......

    po 2 cement upy gospodarstw ... 50 gospodarstw upujesz 1 lvl czyli wydajnosc 20 % wieksza srednio u mnie produkuje 280 zboza/12h wiec bedzie 56 zboza wiecej na 12h (x2 x365 dni x 50 gospodarstw = 2,04kk zboza wiecej za rok )
    przy cenie 20m/1k daje to nam 2040*20= 40 800 monet xD zysku za rok
    wydatki 50 gospodarstw x300 cementu = 15 000 cementu kupujac za pilki ktore kupilismy za klejnoty (200 klejnotow = 250 piłek = 200 cementu ) prosta matematyka 15 k cementu = 15k klejnotow + jeszcze 50 k granitu do wydania na upki klejki liczmy po 70 a granit po 4 = 1,25kk monet czyli 1,25kk/0,048= 30,6

    czyli zwrot inwestycji po ponad 30 latach HAHAHAHA
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Niech jad strumieniami leje się

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Kolonia
    Event nie polega na tym , że wszystko dajcie nam w prezencie, tylko daje możliwość zdobycia pewnych rzeczy . Ty wybierasz co bardziej jest atrakcyjne dla Ciebie i starasz się to zdobyć. Jeśli faktycznie będzie tak ciężko zdobywać futbolówki ( zobaczymy jak to będzie wyglądać w wersji finalnej) to ja się z tego cieszę.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    event dla ludzi,którzy nie liczą z pln-ami. kogo stać kupować klejnoty bedzie miał wszystko-a zwykły zjadacz chleba może tylko patrzeć i czytać wpisy bogaczy
    -robi sie coraz większa kaszana, gra podzieliła się na bogaczy-klejkowców i zwykłych graczy dla których wiekszość rzeczy z eventu nie będzie dostepna
    wszystko zaczyna sie krecić wokół pln-bezsens
    cóż -pozostaje skupic sie wiec na tym co sie ma i olać takie własnie eventy

  9. #9
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Ja tam nie wydaje kasy a jakoś z eventu swiatecznego mam wszystko ;0
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Wedlug mnie eventy powinny polegac wlasnie na wyborze 1-2 rzeczy sposrod dostepnych zamiast kupienia wszystkiego co sie da

Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.