Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Przyjemność z gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat

    Przyjemność z gry

    Drogie BB,
    To co wypuściliście to już jest lekka przesada. Brak wytrzymałości i trzymania nerwów na wodzy, w przypadku mojej osoby już się zakończył.
    A teraz wrzuta, myślę że nie większa niż poziom aktualizacji jaką nam zaserwowaliście.
    Drodzy menadżerowie odpowiadający za development:
    Z reguły w ogóle się na forum nie udzielam na przestrzeni tych kilkunastu lat, ale dzisiaj trzeba wam chyba powiedzieć dobitnie co o waszych ostatnich aktualizacjach sądzę ( a może i nie tylko ja).
    Jesteście bandą nieudaczników i partaczy. Zarządzanie zmianą, testy kontrola i monitoring w firmie chyba nie istnieją. Ciężko się na to patrzy co wyrabiacie z tą grą. Biorąc pod uwagę wasze marne wypociny dochodzę do wniosku, że cykl życia tego produktu powoli dobiega końca. Może po prostu osoby odpowiadające za tą cześć powinny zmienić zajęcie (nie wiem może hodowanie rzodkiewki albo coś podobnego). Decyzje o eventach w sytuacji kiedy nie da się grać są trafione jak kulą w płot. Z tego wynika że i zarządzanie strategiczne u was nie istnieje. Nawet mody się pochowały ze wstydu, bo co mogą powiedzieć?? Nic.
    Mógłbym się tak dalej nad wami pastwić ale to i tak po was spłynie. Zamiast zastanowić się nad poprawą gry, to promo na klejki robicie - żałosne.
    Po tych kilkunastu latach jest mi najwyraźniej przykro. Możecie mi dać bana to przynajmniej moje nerwy nie ucierpią. Rozumiem że zarząd się na to zgadza, w przeciwnym wypadku wylecielibyście na zbity łeb.
    Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.
    Ja tymczasem idę zjeść żeby trochę ochłonąć .

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie też jest przykro.
    Wg mnie tak gra już dawno upadła, ale jak to człowiek, dalej wchodzę, sprawdzam i mam nadzieję że coś się poprawi.

    Nie każdy wie, że do wydania gry są potrzebne różne certyfikaty (myślę że to dotyczy większości gier, o ile nie wszystkich w znaczących firmach), po prostu chodzi o to, że gra jest najpierw sprawdzana czy testowana pod różnym kątem.
    Jednym z certyfikatów jest to, że ekran ładowania nie może trwać więcej niż x sekund (wiadomo, wszystko zależy od danej gry i ilości danych jakie gra potrzebuje do jej uruchomienia się). Jak można się domyślić certyfikat ten od dawna nie spełnia warunków, bo jest mocno przekroczony i to on praktycznie powinien zostać naprawiony na pierwszym miejscu. Czyli tak ogólnie, nie powinno nawet być dostępu do gry zanim tego nie naprawią.
    Jednym słowem wydawca gry ma to gdzieś, bo udostępnia Nam, graczom, nie grywalny, popsuty i nie dopracowany produkt.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jednym słowem bubel wciskany na siłę a my to łykamy bo jak ktoś kiedyś napisał , jak możesz mieć pretensje skoro grasz za darmo?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    kupilam klejki wiec nie gram za darmo

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2018
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Padł teraz serwer ?
    "obszar serwera uszkodzony "
    Ostatnio edytowane przez Kikol-54 ; 26.10.2021 o 19:55

  6. #6
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kikol-54 Zobacz posta
    Padł teraz serwer ?
    "obszar serwera uszkodzony "
    To nie serwer padł, tylko tobie zablokowało wyspę. Może skrypt nocny naprawi, albo jutrzejsza konserwacja

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    a penelopa przyjdzie i powie ze pracuja ciezko hahaha watpie ze ktos z nich w zyciu widzial ja kwyglada praca... partactwo to tak to ich domena i nic wiecej

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nigdy się nie nauczycie, żeby nie płacić za badziew

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    19.08.2015
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Gracze,

    konserwacja gry jest zaplanowana na środę, 26 października.
    to ze strony głównej, dobrze że nie napisane którego roku bo dzisiaj raczej 26 nie jest

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    oni maja cokolwiek naprawic jak oni daty poprawnie wpisac nie potrafia

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.