Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #51
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja prawie na zakończenie chciałem pochwalić cały event. Udane zakupy - zarówno nowi specjaliści jak i nowe budynki. Zwłaszcza wieża magazynowa mi sie spodobała z możliwością stawiania gdzie popadnie i skracaniem kluczowych dojść do magazynu (nabyłem 8 sztuk więcej nie dało rady). I nagrody z kalendarza raczej w porządku. A potrojenie PD to juz w ogóle... Także po latach narzekań może to dziwne ale ja zadowolony jestem z całości.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #52
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sloslo57 Zobacz posta
    Z uwagi na to, że do tej pory miałem zapas wojska nie zwracałem uwagi, ale teraz jadę na oparach i patrzę na produkcję to zauważyłem. Korzystam z premii dla znajomego, podręcznika, skunksa i 5 poligonów. Wg wyliczeń wszystko ładnie działa. Ale teraz spróbowałem inaczej. Zapakowałem wszystko co wyprodukował i było tego 837 sztuk do mikołaja. Chwilowe zacięcie i patrzę a u kwatermistrza jest 787. A produkcja w koszarach na innym poziomie niż 10 sekund wcześniej. Zniknęło 50 KZ, Czyli na wyspie produkcja jest wg premii, ale jak wojsko wysyłam na przygodę przeliczana produkcja jest tak jakby nie było jednej z premii.
    A ja się przyjrzałam laboratorium i hoddogom, tam to dopiero są cuda. Przykładowo wejdę w SC, klepnę na 25 paczek i pokazuję mi, że będą się robić 1d 13h 30 min. Ale jak przyjrzę się SC już w produkcji to 5z25 będzie się robić jeszcze 2d 9h i 53 min.
    Co do koszar to nie wiem, może jakieś końcówki ucina Wam, ja nie zauważyłam. Ale na pewno wojska produkuję się dużo więcej niż wcześniej, więc ta premia musi coś dawać. Wbiłam w ewent ponad 160 mln PD i ewidentnie widziałam dużo większy przerób. Znajomi mówią to samo. Manuskrypty też robią się dużo szybciej. Wcześniej robiąc 3 tomy lub księgi dziennie manu mi ledwo wystarczało, teraz zrobiłam już ze 14 tomów w specjalnym prowiancie. Opóźnienia w premiach na przygodach są z tego oprócz laboratorium najbardziej wnerwiające dla mnie. Ale i tak jak na zdolności Ubi to jest nieźle. PD, rekrutacja i manuskrypty bardzo się przydają.
    Ogólnie ewent całkiem udany. Lata były płacze, ze nie ma co kupić, teraz w każdym nowości.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2014
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam
    Dawno nie było tak udanego eventu , jak dla mnie super zabawa , i pochwała dla BB za udaną naprawę logowania . Oby tak dalej

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co to są za tikety, od których zależy wydajność nowego geologa?

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sam nie wiem. Ktoś wie od czego ?

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2019
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    No event prawie się kończy. Mam pozytywne wrażenia. bardzo mi się podoba Turystyka. Specjalistów nabyłam i używam.
    Mam uwagi do Geologa zimnego jak głaz - jest tak szary, że muszę popatrzeć aby stwierdzić, że nie jest w "robocie". I druga uwaga: geolog jak głaz a głos jak kastrat. Powinien mieć głos jak dzwon.

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    A ja mam inne zdanie o evencie, o ile pd x3 to super bonus. Oferta również się poprawiła w sklepie, o tyle zdobywanie piłek jest beznadziejne. Wpada o polowe mniej niż we wcześniejszych eventach, ustawienie odkrywców na im dłużej idą na poszukiwania tym proporcjonalnie mniej przynoszą jest beznadziejne a ilość piłek zdobywanych na przygodach jest mizerne mała. Z przygody jest 20 piłek, to ile przygód trzeba na jedna letnia rezydencje? 300 przygód. A to tylko jeden domek. A jeśli dodać że przez prawie 1.5 tygodnia był problem z logowaniem to ...

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    a mozna bylo najpierw wprowadzic poprawke z logowaniem a potem event a tak wlasnie jest z bb ze wszystko na odwrot robia

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    event pierwsza klasa

  10. #60
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez maksio39 Zobacz posta
    A ja mam inne zdanie o evencie, o ile pd x3 to super bonus. Oferta również się poprawiła w sklepie, o tyle zdobywanie piłek jest beznadziejne. Wpada o polowe mniej niż we wcześniejszych eventach, ustawienie odkrywców na im dłużej idą na poszukiwania tym proporcjonalnie mniej przynoszą jest beznadziejne a ilość piłek zdobywanych na przygodach jest mizerne mała. Z przygody jest 20 piłek, to ile przygód trzeba na jedna letnia rezydencje? 300 przygód. A to tylko jeden domek. A jeśli dodać że przez prawie 1.5 tygodnia był problem z logowaniem to ...
    Dokładnie, zgadzam się. Fanty w sklepie fajne i "przepraszajka" od bb całkiem konkretna, ale zbieranie piłek( zwłaszcza jak się miało tyle dni w plecy) idzie kiepskawo. Chyba 24\7 trzeba by pykać żeby wykupić te najważniejsze rzeczy. Oczywiście niektórzy mogą stwierdzić, że nikt nie zmusza, że nic nie trzeba - fakt. Dziura w niebie się nie zrobi i serce mnie specjalnie nie boli, że większości oferty sklepiku nie nabędę. Ale dla mnie ten event (jak zresztą poprzedni) to takie lizanie lodów przez szybę. A wystarczyło najpierw naprawić a potem wdrożyć.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.