Proszę o to aby powstał budynek, z którego będzie wychodził pan i obsiewał pola zbożowe bo to ciągłe sianie i sianie potrafi niejednego zanudzić na śmierć.
Proszę o to aby powstał budynek, z którego będzie wychodził pan i obsiewał pola zbożowe bo to ciągłe sianie i sianie potrafi niejednego zanudzić na śmierć.
jest taki budynek nazywa sie Silos
I jak się go dobrze ustawi względem gospodarstwa i magazynu to obsiewa pole non stop bez utraty![]()
Mam taki jeden silos, ale on chyba nie pracuje bo pisze na nim czas produkcji "brak"
a masz wybudowane jakieś pole? ew. czy wszystkie Twoje pola nie są właśnie pełne? bo silos nie obsiewa pola, które jest wyczerpane, ani takiego, które ma więcej niż jego pojemność początkowa
może tez tak być chyba, że nie jest obsadzony osadnikiem i dlatego nie produkuje
albo podnosisz lvl budynku wtedy tez czas produkcji sie nie wyswietla
@@
bo to żeby bylo efektowne trzeba mieć tyle samo silosow (wydac wiecej kleju) co farm i to na tym samym lvl i mniej wiecej z tymi samymi czasami
to o czym piszesz niżej jest nierealne
Ostatnio edytowane przez set2g ; 02.01.2013 o 18:06
A widzisz, i tu pewno jest problem, że nie obsiewa pola które jest wyczerpane. Wiec tak czy inaczej trzeba je siać ręcznieA mnie chodzi o to żeby było tak jak z drzewami które obsiewa leśnik.
ależ jest jak z leśnikami - trzeba mieć odpowiednią proporcję (3 leśników na 2 tartaki, a 1 silos na 1 gospodarstwo) inaczej to ani drwale ani gospodarstwa nic nie wyprodujkują.