-
Zniknęła cała wyspa
Witam wczoraj po powrocie z wigilii zastałem PUSTĄ wyspę.
Nie było nic same główne magazyny w danej strefie oraz kilka studni.
Zniknęły również WSZYSTKIE rzeczy z menu gwiazdy min.:
-ponad 120 przygód
-3 rezydencje (8 zostało w menu gwiazdy)
-ponad 500 premii (min. koszyki egzo, cioci irmy, kurczaki, makarony, ciastka)
-ponad 20k węgla, 15k narzędzi oraz 15k desek liściastych z menu gwiazdy
http://www.ufast.eu/pics/746895armageddon.png
Pisałem do supportu PL ale nic nie odpisali a nie wiem co mam robić w danej sytuacji.
-
Są święta, więc na odpowiedź z supportu trzeba poczekać. Ja bym obstawiał, że ktoś zalogował się na Twoje konto, przesłał wszystko i wyburzył budynki.
Pozdrawiam
Mod Zakrecony
-
Z surowców z głównych magazynów nie zniknęło nic prócz tych niecałych 300 prezentów, zostało 12szt.
-
Kilka osób pytało czy się coś wyjaśniło więc żeby nie odpisywać każdemu z osobna napiszę tutaj.
Niestety nie dostałem jeszcze odpowiedzi od supportu, ciągle wysyłam ponaglenia lecz podejrzewam że dopiero po 2 stycznia zaczną swoją pracę. Nic więc nie pozostaje innego jak czekać i uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam wszystkich tych którzy chcieli pomóc.
-
Nie pisz ponaglen bo to nic nie daje a przesuwa Twoja sprawe na koniec. Trzeba czekac.. niestety
-
A da się sprawdzić, na jakie konto zostały wykonane w tych dniach operacje handlowe? Powinno to być gdzieś w logach. Tym sposobem można łatwo dojść do tego co się stało. Mi to wygląda na wejście na konto, poburzenie budynków, aby jak najwięcej jeszcze surowców z nich wyciągnąć i wyzerowanie wszystkiego "pod swoje potrzeby". Daj znać co Ci napisze support, jeśli będą w stanie te logi sprawdzić, to można po łańcuszku dojść, kto to wyprowadził i zablokować te konta za kradzież (nie sądzę aby ktoś tu używał konta głównego, tylko poboczne, na które wszystko przerzucil, a potem do siebie). Do supportu jak piszesz ew. ponaglenia, używaj tego samego tematu i ticketu. Nie bedziesz tworzył nowych i nie będzie dla nich dodatkowej pracy, a co za tym idzie, przyspieszysz ich reakcję.
Mam nadzieję, że zmieniłeś już stare hasło?
-
sprawdź swoją historię handlową może tam coś będzie widać.
-
Ponaglenia piszę tylko i wyłącznie używając tego samego ID zgłoszenia tak jak pisał Minael, hasło również zmienione. Co do przesyłania surowców tak jak mówię z surówki nie zginęło nic prócz tych prezentów. Co do historii handlu, wybudowałem specjalnie kantor handlowy by sprawdzić niestety tam tylko moje ostatnie zakupy. Jeśli będę coś wiedział w tej sprawie od razu was poinformuje. Pozdrawiam i życzę miłej gry.
-
Przepraszam że post pod postem ale dostałem odpowiedź od supportu od niejakiego pana Aleksandra z której wynika że:
- nie widać żadnej aktywności osób trzecich na moim koncie,
- nie widać również przepływu surowców z mojego konta na jakiekolwiek inne w podanym prze zemnie czasie,
oraz dziwne zdanie którego nie do końca rozumie :)
"Widzę również trochę zasobów w menu gwiazdy."
oraz najlepsze "Proszę o informację, czy problem nadal występuje." :)
-
Aż chciałoby się zakrzyknąć: "Ole Olek!" -> http://www.youtube.com/watch?v=vT_R0gbxXK8 O_o