PDA

Zobacz pełną wersję : Sala podejrzanych Interesów - Opis



BB_Penelopa
25.10.2022, 14:24
Drodzy Gracze,

W obecnej wersji wprowadziliśmy kilka poprawek do systemu handlu, a także zaoferowaliśmy ciekawy sposób na zdobycie atrakcyjnych przedmiotów w systemie licytacji.


Dom aukcyjny - Opis


Aby skorzystać z Domu Aukcyjnego Czarnego Rynku, musisz otworzyć Biuro Handlowe i kliknąć na czwartą zakładkę.
Na pierwszym załadunku nie będziesz mógł wiele zobaczyć i będziesz musiał zebrać 10000 Monet, aby na stałe odblokować Aukcję.

https://i.ibb.co/dgwjctB/Screenshot-79.jpg

Monety
Monety można zbierać poprzez różne opcje w grze, a także można je zbierać poprzez normalny panel handlowy.


Licytacja

https://i.ibb.co/Nm95HNR/Screenshot-59.jpg
Kiedy zobaczysz konkretny i rzadki przedmiot każdy w Twoim serwerze będzie mógł go licytować.
Licytacja odbywa się w losowych walutach (Klejnoty, Waluta Eventowa, Zasoby itp.) i musisz zapłacić całą widoczną kwotę.
Wzrost wartości dla następnego licytującego będzie wzrastał w określonych krokach od ostatniej oferty.
Każdy może licytować do ostatniej sekundy i tylko ostatni widoczny/systemowy licytant otrzyma przedmiot.

Dzięki temu będziesz mógł otrzymać rzadkie przedmioty, ale tylko 1 gracz na serwerze będzie mógł je zdobyć.

Jeżeli nie wygrasz
Jeśli nie wygrasz, otrzymasz z powrotem swoją ofertę. Wszelkie zasoby użyte do licytacji zostaną automatycznie zwrócone do Twojego magazynu. W przypadku gdy Twój magazyn będzie pełny lub zwrócona ilość przekroczy miejsce w magazynach, zasoby zostaną wysłane do Menu Gwiazdy.

Jezeli wygrasz:
Zwycięzca po zakończeniu aukcji otrzyma wiadmość z powiadomieniem. Wylicytowany przedmiot zostanie dodany bezpośrednio do Twojego magazynu. W przypadku, gdy Twój magazyn będzie pełny lub zwrócona ilość przekroczy miejsce w magazynach, zasoby zostaną wysłane do Menu Gwiazdy. Wszystkie inne przedmioty, takie jak premie, specjaliści i budynki zostaną dodane do Menu Gwiady.


https://i.ibb.co/C84PWV6/Screenshot-65.jpg
https://i.ibb.co/CMkyDCc/Screenshot-66.jpg

Zachowanie systemu:
Gdy inny gracz przebije aktualnego najwyższego oferenta, przebijający go gracz otrzyma powiadomienie i wiadomość systemową na czacie.

https://i.ibb.co/G2NqcYG/Screenshot-62.jpg
https://i.ibb.co/L8xYWmj/systemmessages.jpg


Czas rozpoczęcia ofert jest losowy i nie ma stałego ustawienia, jakie przedmioty będą oferowane.
Jeśli żadna licytacja nie jest aktywna, wyświetli się mała notatka "poczekaj i wróć później". Licytacje nie będą trwały non stop.