Zobacz pełną wersję : Gra Ludwisarnia-odnowa
cebulka1999
09.08.2014, 20:12
Dowiedziałem się ostatnio ze ludwisarze robili dzwony i armaty. Jak widzie większość z Was ludwisarni nie używa wiec wpadałem na pomysł że w ludwisarni można zacząć produkować dzwony. Dzwon produkuje się z brązu, żelaza i złota dla ozdoby wiec dla niektórych jest szkoda złota wiec trzeba będzie się zastanowić czy warto to produkować. Przy pomocy tego surowca będzie można wybudować kościół oczywiście, płacąc dzwonami, zlotem, deskami egzo. i granitem. Budynek będzie mógł wytwarzać (produkować?) księży, którzy będą potrzebni do ulepszenia wojska lub z rekrutowania nowego wojaka "krzyżowca". Nie mam jeszcze pomysłu jak bardzo będzie ulepszone wojsko i nowy wojak i z czego będą robieni księża ale tak pisze i chce Was zapytać czy to dobry pomysł.
kinia19910
10.08.2014, 02:48
No nie .....
Religię wprowadza do TSO.
Żadnych kościołów, fanatycznych krzyżaków tym bardziej XD,!!!
Bo zaraz ktoś wpadnie na pomysł szkolenia talibów-zamachowców obwieszonych dynamitem :D
Albo zażyczy sobie jabłek na drzewach liściastych na wyspie :P
Same dzwony są ok, ale bardziej w kontekście eventu zimowego :) :)
Krzyżowiec, no no, jak ludki na arabskich serwerach to zobaczą to będzie "Allah akbar... BUUUUM!!"
Śmiechłem z wypowiedzi...lecz co racja to racja, bez kościoła itd. Ale urozmaicenie Ludwisarni w kierunku czegoś , dobry pomysł. Ogólnie budynki mistrzowskie powinny produkować po 2 surowce. 1 właściwy, 2 jakiś poboczny do produkcji czegoś :)
Już proponowałem kiedyś chyba kościół.
Mógłby pobierać monety nie produkując niczego i wstrzymywać produkcję na jeden dzień w tygodniu.
Kościół be... ale event ściśle związany ze świętem religijnym to już cacy... hipokryci :)
Kościół be... ale event ściśle związany ze świętem religijnym to już cacy... hipokryci :)
Który event jest związany ze świętem religijnym?
Przecież ani choinka ani pisanki nie mają pochodzenia chrześcijańskiego.
Oba święta (przesilenie zimowe i równonoc wiosenna) są ukradzionymi świętami pochodzenia astronomicznego, obchodzonymi w różnych kulturach pod różną nazwą, przesuniętymi o kilka dni dla zmyłki.
Ciekawostka: w Settlers są elementy o pochodzeniu religijnym.
Uranos_old
11.02.2016, 22:10
Witam,
z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 19.09.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.
Pozdrawiam,
MOD_Uranos
Powered by vBulletin® Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.