PDA

Zobacz pełną wersję : Gra Ukrywanie budynków a przedmioty kolekcjonerskie



Lipek
30.09.2013, 10:37
Witam. Fajną rzeczą byłaby możliwość ukrywania budynków za jednym kliknięciem. Poszukiwanie przedmiotów byłoby o wiele łatwiejsze. O ile dobrze pamiętam było tak w Settlersach II. Taka opcja mogła by się znaleźć w Skrzynce Z Narzędziami w zakładce budynków. Nawet jest tam wolne miejsce na tą opcję :p.

Angelkaxd
30.09.2013, 13:32
Nie wiem czy jest tego potrzeba, gdyż przedmioty nie chowają się za budynkami ;) Ewentualnie są przy budynkach ;)

Lipek
30.09.2013, 14:49
Ale było by przejrzyściej, nieprawdaż? Poza tym jaka jest w tym szkoda ale nas?

anael6669
30.09.2013, 15:30
Nie wiem czy jest tego potrzeba, gdyż przedmioty nie chowają się za budynkami ;) Ewentualnie są przy budynkach ;)

Niestety chowają się, a to fajny pomysł":))

Ojcu
30.09.2013, 18:53
Niech się jeszcze same znajdują może ;p

Angelkaxd
30.09.2013, 19:16
Niech się jeszcze same znajdują może ;p
Ja bym proponowała takie wieńce jak mamy nad kopalniami aby nie trzeba było szukać ;]
joke.:rolleyes:

golec115
01.10.2013, 08:40
Jestem przeciw. Wszystko musi być łatwe i podane na tacy? Po prostu skrzykuje się ludzi z gildii i w momencie gdy szuka 6 osób jest łatwiej. A poza tym, czy jak nie znajdziesz jednego przedmiotu, powiedzmy z 12, to coś się stanie?

Lipek
02.10.2013, 01:26
@golec
A co jeśli znajdziesz wszystkie przedmioty z kolekcji? A co jeśli ktoś nie jest w Gildii (nie ważne z jakich przyczyn - i proszę odpuścić sobie odpowiedzi typu "to jego strata")? Mnie osobiście wisi czy znajdę wszystkie przedmioty. Samemu udało mi się tylko raz znaleźć wszystkie. Ja odnajduję połowę i sobie odpuszczam. Ankietę i pomysł wrzuciłem, bo części graczy zależy na znalezieniu tych przedmiotów i uzyskaniu za nie premii, jeszcze inni pewnie nie są wybitnie spostrzegawczy itp. Nie proponuję aby przedmioty były wielkości Wieży Eifla (czy jak to się tam pisze), by świeciły łuną tylko jak napisał anael6669 "Niestety chowają się" za budynkami. Sam raz tego doświadczyłem (niechcący znajdując przedmiot).

golec115
04.10.2013, 08:28
@Lipek
Nie trzeba być w gildii, by sobie pomagać w szukaniu owych przedmiotów. Nie wiem jak u was na serwerze, ale u nas na Dolinie, ludzie sami się oferują z pomocą, że chętnie komuś pomogą znaleźć te artefakty. Niektórzy za wynagrodzeniem, a niektórzy bezinteresownie. Gildia jest w tym pomocna, nie powiem, ale nie jest obligatoryjna.
Chowają się, sam przypadkiem znajduję je za choćby Mroczną Fortecą, jednak uważam, że to urozmaica grę i nie jest nowością, która będzie zabierała 5 minut. Mi to odpowiada, że są tak pochowane, bo stawiając pola, studnie czy kopalnie, rozglądam się uważniej na mapie, bo może akurat coś znajdę.

Więc po co łatwizna? Ktoś chce wszystkie znaleźć, to na serwerze ma kilkaset graczy. Od któregoś na pewno uzyska pomoc.

Pozdrawiam,
golec

Lipek
06.10.2013, 01:09
Spoko, golec. Chcesz mieć trudniej to nie musiałbyś z opcji ukrywania budynków korzystać. Powiem więcej, jak chesz mieć jeszcze trudniej to wyłącz monitor. To dopiero będzie wyzwanie. Po co łatwizna? To pytanie jest delikatnie mówiąc głupie. Po co używasz komunikacji miejskiej, samochodów, rowerów itp? Przecież to ułatwienie. Dymaj z buta.

anael6669
06.10.2013, 08:11
golec115 to widze, że masz na serwerze swoją "uorkiestre", oby tak dalej, ale jak sam napisałeś
Niektórzy za wynagrodzeniem więc co to za pomoc????? To wyzysk, ehhh