PDA

Zobacz pełną wersję : przewijanie ekranu na notebook`u



Endymion_Spring
29.05.2013, 20:10
pracując na notebook`u nie mogę handlować ze znajomymi, przez co jest wiele kłopotu, czy jest to wina przeglądarki, notebook`a, czy niedopatrzenie ze strony konstruktorów?? Konkretnie chodzi o to, że w momencie zaznaczenia handlu ze znajomym, gdy pokazuje się okno transakcji, nie mam możliwości przewinięcia go w dół, przez co nie mogę takowej transakcji zawrzeć. Prosiłbymo szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

EX_Zakrecony
29.05.2013, 23:06
Gra była projektowana raczej na ekrany ok 15", ale na notebooku też da radę grać, warto przełączyć się w tryb pełno ekranowy, zawsze to trochę więcej pikseli dla gry.

Pozdrawiam
Mod Zakrecony

EX_Zorro
30.05.2013, 09:59
Pomóc może również schowanie listy znajomych (taki trójkąt pod gwiazdą)

Van-de-Lord
30.05.2013, 12:58
Sam miałem kiedyś notebooka 10-cio calowego, ale wtedy był jeszcze stary handel. Jak powyższe metody zawiodą to pozostaje jeszcze obracanie ekranu (większość ma domyślnie włączone dla zintegrowanych kart intela), obracamy kombinacja LEWY CTRL + LEWY ALT + strzałka (ta w którą stronę jest skierowana wskazuje górę). Jeśli nie działa to trzeba poszukać opcji karty i włączyć obracanie ekranu.