PDA

Zobacz pełną wersję : brak przygody



Aseregon
11.07.2012, 18:27
Witam
Mam problem z przygodą, otóż robię sobie mrocznych kapłanów, kupiłem loota z tej samej przygody. Dostałem zaproszenie, które zaakceptowałem, ale nie mam tej przygody ani w zadaniach, ani wdocznej na wyspie, Jest tylko ta którą sam robie. Gracz, który mi sprzedał loota, widzi mnie dodanego do zadania u siebie. co teraz? suport milczy

Matre
11.07.2012, 18:36
Jeśli po odświeżeniu przeglądarki nie dodaje Ci przygody do zadań i support się nie odzywa to znaczy, że musisz przeboleć stratę loota przez błąd gry.
Pozostaje się cieszyć, że akurat nie kupiłeś loota do jakiejś droższej przygody bo już takie sytuacje sie przytrafiały :)

Aseregon
11.07.2012, 19:23
okazało się, żę jeśli robi się dwie takie same przygody, gra nie koniecznie musi je rozróżniać, dlatego druga staje się aktywna w momencie skończenia pierwszej - jest to po prostu błąd gry i może się tak zdarzyć, ale nie musi :)

EX_Deirdre
11.07.2012, 19:38
Skoro wyjaśnione, to zamykam :)