PDA

Zobacz pełną wersję : Klejnoty za złoto.



malesiakasia
01.05.2012, 15:10
Witam, czy trudno jest znalezc osoby, ktore kupuja zloto za klejnoty, i jak mniej wiecej wygladaja ceny? Nie da sie przesylac klejnotow w grze?

PaNAM1
01.05.2012, 15:27
Z tego co mi wiadomo nie istnieje możliwość przesyłania klejnotów w grze, jako jest to środek płatniczy dostępny tylko i wyłącznie poprzez oficjalny sklep i mogłoby dojść do nadużyć gdyby każdy mógłby handlować klejnotami (np zawyżone ceny, niezabezpieczone transakcje itp. )

PaNAM1
01.05.2012, 15:29
Co do handlu w grze, ekipa the settlers online zamierza wprowadzić bezpieczną platformę do wymiany/ handlu pomiędzy graczami, ale nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty. :(

RaideR
01.05.2012, 15:36
Witam, czy trudno jest znalezc osoby, ktore kupuja zloto za klejnoty, i jak mniej wiecej wygladaja ceny? Nie da sie przesylac klejnotow w grze?

Możliwe jest jedynie dawanie np. prezentu w postaci "Aktu własności domu" czy "Złotej papugi" które są za klejnoty w zamian za monety

set2g
01.05.2012, 17:02
Klejnotów nie da się przesłać, co najwyżej ktoś może ci przekazać kod na klejnoty, ale to już nieoficjalny handel i może być dość niebezpieczny.