PDA

Zobacz pełną wersję : Forum



Fanatyk
20.01.2012, 17:52
Witam

Chciałem przekazać drobną uwagę, forum co prawda działa aczkolwiek nie można wejść przez stronę główną http://www.thesettlersonline.pl/ wygląda na brak przekierowania :D...ja wchodzę na forum przez news'a

Sulimo
20.01.2012, 18:00
@Fanatyk,

W grze działa normalnie :)
Właśnie wszedłem klikając prosto w link pod avatarem w grze :)

Fanatyk
20.01.2012, 18:02
Nie w samej grze tylko na stronie glownej po zalogowaniu się :)...klikam w FORUM i nie ma przekierowania :)

Sulimo
20.01.2012, 18:03
Sprawdziłem, też przenosi :)

Fanatyk
20.01.2012, 18:05
U mnie nie działa :) stąd ten temat :)...używam firefoxa a Ty?

Sulimo
20.01.2012, 18:08
Sprawdziłem na FireFox, Chrome i Safari, na wszystkich bez problemu przekierowało. Dziwne, sprawdź u Ciebie np. Chrome lub Safari :)
Przekierowuje bez problemu na przeglądarkach na Windowsie i na Androidzie :)

Fanatyk
20.01.2012, 18:10
Sprawdziłem na Chrome, faktycznie działa, niestety na firefox'ie nadal tak samo.
Skoro u Ciebie jest ok to musi być u mnie coś nie tak :). Dzięki za informacje :)

RadaZ
20.01.2012, 18:53
Forum mi się rozjeżdża - pojawia się suwak na dole, przewijanie w poziomie.
Standardowa rozdzielczość: 1024*.

*) no, 1024x600, ale to akurat zmienia kwestię suwaka pionowego, right?

RadaZ
20.01.2012, 19:09
Dlaczego część wątków próbuje mi się otworzyć w Google Docs?

Używam Chrome'a.

Sulimo
20.01.2012, 19:13
Mi na Chrome otwiera normalnie :)

BB_xaar
20.01.2012, 19:55
Wątki na forum zdecydowanie nie powinny otwierać się w "Google Docs" ^^

Co do braku (a raczej błędnego) przekierowania do forum ze strony głównej - prawdopodobnie teraz już będzie wszystko działać, a gdyby tak nie było, proszę o informację. :)

EDIT: okazuje się, że niektóre osoby mogą nadal mieć problem z dostaniem się na forum - widocznie nie wszystkie zmiany się jeszcze rozeszły. Jedyne co można poradzić w takim przypadku to cierpliwość.

Fanatyk
20.01.2012, 21:36
Udało mi się wejść na forum przez forum angielskie :) zmieniłem w adresie tylko końcówkę z com na pl :)

bejdak
21.01.2012, 16:00
Mam problem z forum, myślę że każdy ma - byłoby świetnie coś z tym zrobić. Chodzi o to, że ikonki przeczytanego forum się nie aktualizują.

Jeśli przeczytam wszystkie tematy w danym dziale, to na stronie głównej on wciąż jest oznaczony jako zawierający nieczytane wątki. Dopiero wejście do niego (na stronę główną działu) powoduje, że cały dział oznaczany jest jako przeczytany.

Bardzo utrudnia to odnajdywanie nowych postów i zmusza nas do klikania milion razy na działy bez nowych wpisów. Będę wdzięczny za zrobienie z tym czegoś.

BB_xaar
23.01.2012, 09:34
Trwają prace nad kilkoma usprawnieniami związanymi z forum - trzeba jeszcze troszkę na nie poczekać. :)

Przy okazji: okazało się, że za błędne przekierowywanie do forum (otwierasz adres forum -> przekierowuje Cię na stronę główną) były odpowiedzialne nieaktualne dane w pamięci podręcznej przeglądarki. Tak więc, jeżeli ktoś nadal ma taki problem, to rozwiązaniem jest wyczyszczenie cache.