Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 80

Wątek: Samowolka generałów!

  1. #51
    oczy_wiście
    Cytat Zamieszczone przez Luc321123 Zobacz posta
    W innym temacie jakiś melepeta napisał, że jak będą mieli w planach to poprawić to napiszą
    Pewnie MOD_Zakręcony.

  2. #52
    oczy_wiście
    Cytat Zamieszczone przez Faolch Zobacz posta
    Drogie BB.
    To, co dzieje się z generałami nie jest w żaden sposób zabawne w grze, która z założenia powinna być rozrywką. Na atakach, w których generałowie lubią podczas walki zmieniać skład z wysłanego na ten, z którym wrócili z poprzedniej walki, straciłem już w zasadzie całe zapasy armat i większość zapasów mieczy damasceńskich, idące w tysiące. Inne formacje zbrojne pomijam, bo to się szybko produkuje. Moje gratulacje, dzisiaj, po tym jak w 3 pierwszych atakach na BMK straciłem 102 EŻ i 98 puszkarzy skutecznie zniechęciliście mnie do robienia jakichkolwiek przygód. Dokończę BMK i swoją aktywność ograniczę do odklikiwania kalendarza adwentowego. Potem nie zajrzę do Settlerów dopóki nie naprawicie generałów. Chyba, że zajmie Wam to więcej niż miesiąc, wtedy pewnie zdąży przyciągnąć mnie konkurencja, której jest sporo. Po tych cyrkach szczerze żałuję każdej wydanej na Wasz produkt złotówki i mam nadzieję, że graczy jak ja będzie więcej, gdyż nic tak nie motywuje producenta do poprawy jakości produktu jak uderzenie po kieszeni.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwijaniu produktu jeśli nawet tak istotnych i niszczących grę błędów nie potraficie szybko naprawić.
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Popieram druga promocja kleju olana:-) A ja dotąd zawsze na premium kupowałam ale no cóż jelenie wyginęły... A na nowych graczy raczej nie mają co liczyć, co widać po serwerach. Mimo, że tyle czasu ich nie otwierają to nawet nie muszą nieaktywnych kont usuwać.
    Hehehe... A jednak szykuje się, że MOD_PYSZAŁEK_Zakręcony straci zajęcie, bo ludzie odchodzą. I dobrze...

    Ps. Gram na serwerze międzynarodowym i różnica między polskimi a tamtymi serwerami jest olbrzymia. Na serwerach com stale są moderatorzy, którzy nie zajmują się wyłącznie banowaniem lub cenzurą, można z supportem porozumieć się w oka mgnieniu, a nie jak tutaj "czekaj babko latka", no i sam ichni "BB_Termofor" też nie jest mityczny, w przeciwieństwie do tego polskiego

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Na naszym serwerze bezinteresownie to chyba tylko Cyferka stara się pomóc. W końcu jeden fajny mod na Dolince. Reszta nie powiem czasem coś doradzi jak się ich poprosi ale na czacie pomocy oprócz Cyferki to ich nie widzę.... A pamiętam gry gdzie to moderatorzy udzielali nowym pomocy w grze:-) Ale żeby oddać sprawiedliwość to i tak jest lepiej niż na początku serwera. Wtedy dostałam bana za pomoc w pomocy i drugiego za napisanie za co był pierwszy:-) Ci są rozsadniejsi:-) Problemem chyba nie jest ich brak tylko to, że albo nie ma żadnego albo na czacie się żółci, bo są wszyscy na raz.
    Dziwne jest to, że support nie przestrzega żadnych konkretnych terminów udzielania odpowiedzi. Baaaa czasem podobno wcale się jej nie dostaje, takiego czegoś to w żadnej grze nie widziałam....

  4. #54
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ale mod tylko pilnuje czatu
    Nie ma obowiazku pomagac (robi to z dobrej woli)
    I jest to wolontariat wiec ich malo obchodzi ze nie kupujecie klejkow

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Niestety reszta problemów też już u mnie występuje:
    - brak ataku - gdy wysyłam wysyłam atak, to generał zaczyna ponownie rozwijać namiot, lub mapa przygody miga, jakby nagle się odświeżyła, a generał ma zresetowane wojsko
    - atak ze starym składem po poprzednim ataku - za to szczególnie dziękuję BB - ręce opadają, że coś takiego występuje

    Wydaje mi się, że problemy zaczynają występować w momencie, gdy zaprasza się znajomych. Najgorsza jazda jest gdy kilku graczy atakuje jednocześnie, animacja zapętla się wtedy kilka razy, ataki są ponawiane po kilka razy u wszystkich graczy, bloki padają, generałowie wariują.

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Złota Góra
    3 stycznia budzimy się panowie z tej śmiesznej firmy, w której pracują patałachy

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jakiś żart. Generałowie atakują inne obozy niż te wskazane. Akurat jestem na dzieciach sawanny, i straciłem mnóstwo wojska przez takie numery. Robię symulację, trasa marszu ok, symulacja nie pokazuje że zaatakuje inny obóz....a to ZONK!!! Co to ma być?

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ten błąd to największy skandal.
    Przygody to dla graczy najważniejszy element rozgrywki.
    Muszą działać sprawnie, nawet kosztem wyłączenia trybu ekspedycji do momentu naprawienia przygód.
    Jako gracze i klienci jednocześnie prosimy uprzejmie o naprawę obecnej sytuacji, zgodnie z powyższym.

    CM prośba o przekazanie wyżej, kto się ze mna zgadza prośba o podpisanie się niżej

  9. #59
    oczy_wiście
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Ale mod tylko pilnuje czatu
    Nie ma obowiazku pomagac (robi to z dobrej woli)
    I jest to wolontariat wiec ich malo obchodzi ze nie kupujecie klejkow
    na naszych serwerach MODele są świętymi krowami, a na takim serwerze COM jest już zwykłym człowiekiem Moderator i chętnie pomaga, mimo że też nie dostaje za to gratyfikacji finansowej.

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Złota Góra
    Co jest kurna panowie?? Ile będziemy czekać?

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.