Odpowiedz w tym wątku
Strona 37 z 38 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #361
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra

    Ekspedycje - Wykryte Bugi

    Nie da się ukończyć ekspedycji.
    Atak na jednostki wroga powoduje że gra zastyga w miejscu i nie widać jednostek walczących,
    przez co nie da się ich zmienić podczas walki i wszystkie wojska przegrywają.

  2. #362
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Mam pytanie, czy może być tak, że nie ma kolonii do podbicia?

    Miałam taką sytuację:
    Wysłałam po ekspedycję i wyskoczyło mi okno z koloniami - żadna mi się nie podobała, więc zamknęłam okno, poczekałam aż zregeneruje mi się szczęśliwy odkrywca i posłałam go ponownie, ale tym razem okno nie wyskoczyło - brak wyboru kolonii - a on znów odpoczywa 1h?

    Czy ktoś tak może miał?

  3. #363
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    z raz, czy dwa mi się przydarzyło, ze okno z koloniami do wyboru mi się nie pojawiło, a mimo to odkrywcę "zżarło"

  4. #364
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    No to ja mam dzisiaj pecha, bo już trzeci raz dzisiaj mi się to przydarza... od rana nie mogę kolonii żadnej wybrać bo okna nie ma

  5. #365
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    sprawdź na samym dole księgi zadań, czy coś ci tam nie wisi.
    a potem relog, ciastka, screeny i supp.

  6. #366
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    sprawdź na samym dole księgi zadań, czy coś ci tam nie wisi.
    a potem relog, ciastka, screeny i supp.
    Ona chyba nie o tym pisała misiasiu. Monik ja tak miałam jak net zamulał. Raz pamiętam okno otwarło się dopiero po kilku minutach (czasem wcale). Jak klikniesz coś w międzyczasie na wyspie to pozamiatane, pozostaje relog i szukanie następnym odkrywcą. Po zmianie połączenia z wifi na połączenie po kablu problem zniknął.

  7. #367
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    ale czasami zdarza się, że jakaś kolonka się otworzyła, okno śledzenia nie zaznaczone, a kolejna zamiast pokazać komunikat, że nie można, po prostu sie nie pojawia.
    nawet jeżeli to nie to, to w suppie na bank będą pytać o takie rzeczy, więc lepiej napisać, ze się wykonało wszystkie kroki. zawsze to o jeden mail szybciej do znalezienia rozwiązania

  8. #368
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Nie, nie, to taki problem jak opisała Milady84. To wszystko generalnie chodzi jakby chciało a nie mogło Łącze mam dobre, z niczym innym problemu nie mam - internet śmiga a tutaj zawsze coś ;/

    Dzisiaj napisałam do supportu bo znowu to samo...
    A drugim nie dało rady posłać, ciasteczka wyczyszczone, relogów z 5 i nic

  9. #369
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    banał, ale może spróbuj jeszcze z innej przeglądarki?
    to już tak na zasadzie tonący brzytwy się trzyma, bo jak to problem techniczny u ciebie, to tylko supp może pomóc

  10. #370
    Osadnik Awatar Miesiączka
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ogólnie fajne te kolonie ale lagi na nich są porażające, wyczyszczone ciastka, cała historia etc i przed samym bossem coś takiego: http://scr.hu/1fak/roi1s
    a później na bossie to samo i marzenie o podbiciu kolonii poszły do kosza =/

    Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 37 z 38 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.