Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 38 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #161
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Gracze wykorzystują to do innych celów bo inaczej się nie da. Mi nie przeszkadza wisieć na poziomie 3 do końca życia - tylko niech ktoś zrobi swoje i sprawi, żeby mi zaczęło zaliczać osiągnięcia. Ja podbiłem około 40 kolonii na 3 poziomie, jak ja mam to teraz zbić to mi się odechciewa, biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie będę musiał około te 40 razy przegrać. Jak znam życie, to jak już zejdę na 1 poziom to wejdzie poprawka która naprawi ten bajzel

  2. #162
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    wie ktos by obnizyc poziom musi byc przegrana taka sama kolonia jak podbita? (Chodzi mi: niewielkich i zwyklych poziom 3 przegralem juz okolo 30 szt. na najwiekszych 3ci poziom nadal blad z zablokowanym obszarem mam)

    podbilem okolo 40 poziom 3 najwiekszych oznacza to ze musze tyle przegrac poziom 3 najwiekszych? czy obojetnie jakich 40 z 3ciego? zajetych czy wolnych?
    Ostatnio edytowane przez DZOOZEF ; 03.04.2015 o 13:48

  3. #163
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez DZOOZEF Zobacz posta
    wie ktos by obnizyc poziom musi byc przegrana taka sama kolonia jak podbita? (Chodzi mi: niewielkich i zwyklych poziom 3 przegralem juz okolo 30 szt. na najwiekszych 3ci poziom nadal blad z zablokowanym obszarem mam)

    podbilem okolo 40 poziom 3 najwiekszych oznacza to ze musze tyle przegrac poziom 3 najwiekszych? czy obojetnie jakich 40 z 3ciego? zajetych czy wolnych?
    hej DZOOZEF, podbijałem różne z 3lvl a żeby zbić wchodziłem tylko na niewielkie podbite przez graczy. Odpalałem i anulowałem. około 20 raportów miałem o nieudanym przejęciu. Udało się jestem na 1lvl.

  4. #164
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    ok jak odblokuje mi sie strefa to "przegram" jeszcze z 20 troche monotonne to ale che zaliczyc zadania z 1 lvlu koloni

  5. #165
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    nie wiem w czym problem z osiągnęciami z bossami ale można je zrobić bo dawno już mam zrobione pozdrawiam

  6. #166
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez jareks1984 Zobacz posta
    hej DZOOZEF, podbijałem różne z 3lvl a żeby zbić wchodziłem tylko na niewielkie podbite przez graczy. Odpalałem i anulowałem. około 20 raportów miałem o nieudanym przejęciu. Udało się jestem na 1lvl.
    mam raporty ze przegralem kilkanascie razy, kilkanascie raportow o nieudanym przejeciu, grubasy nie odnajduja juz zajetych koloni poziom nadal 3

  7. #167
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez DZOOZEF Zobacz posta
    mam raporty ze przegralem kilkanascie razy, kilkanascie raportow o nieudanym przejeciu, grubasy nie odnajduja juz zajetych koloni poziom nadal 3
    kurde nie wiem co ci mam powiedzieć. Znajomemu też udało się zbić, zrobił ponad 20 prób. Natłukłeś sporo, to i może sporo musisz przegrać. Sam nie wierzyłem w to zbijanie dopóki nie spróbowałem. Trzymam kciuki żeby się udało
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: kkk.jpg, 
wyświetleń: 155, 
rozmiar: 91.0 KB, 
ID: 2441.  
    Ostatnio edytowane przez jareks1984 ; 03.04.2015 o 18:45 Powód: edit

  8. #168
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    po wielu probach udalo sie dziekuje jak juz nie znajdowalo zajetych koloni wysylalem po kilkanascie wojska do "wolnych" ubijalem i zakanczalem

  9. #169
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez DZOOZEF Zobacz posta
    po wielu probach udalo sie dziekuje jak juz nie znajdowalo zajetych koloni wysylalem po kilkanascie wojska do "wolnych" ubijalem i zakanczalem
    no to baja

  10. #170
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    zauważyłem że czym więcej woja tracę tzn.. więcej mam punktów waleczności z przegranych to szybciej mi zmniejsza poziom losowania koloni polecam iść tą drogą bo faktycznie ciągłe odnajdywanie jest męczące i monotonne . Zależność ilosci podbitych koloni do ilości potem przegranych przy zmianie poziomu polecam włożyć między bajki pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez jagodziak ; 04.04.2015 o 08:17

Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 38 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.