Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Poradnik Ekspedycji - czyli jak łatwo skolonizować wyspe

  1. #41
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Oprócz optymalnego składu przydała by się jeszcze informacja o minimalnej ilości wojska potrzebnej na zniszczenie 20 jednostek danego typu - czasami niezbędne przy wysyłaniu ataku na przywódcę np. że na 20 zbirów wystarczy 16 łuczników, dzięki czemu jak mam 40 zbirów możemy wysłać 25 a nie 29 łuczników

  2. #42
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Boskicom tutaj masz link do w miarę fajnego kalkulatora na ekspedycje. jak wklepiesz wszystko, to po symulacji trzeba zjechać w dół i popatrzeć, czy dobrze jednostki są ustawione na przeciwko siebie

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    Boskicom tutaj masz link do w miarę fajnego kalkulatora na ekspedycje. jak wklepiesz wszystko, to po symulacji trzeba zjechać w dół i popatrzeć, czy dobrze jednostki są ustawione na przeciwko siebie
    Znam ten kalkulator i czasami z niego korzystam, ale nie napisałem tego postu bo ta wiedza jest mi potrzebna tylko dla tego że jest to poradnik i taka informacja powinna się w nim znajdować - przynajmniej moim zdaniem

  4. #44
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    To są optymalne a jemu chodziło o minimalną ilość która zdoła pokonać. Tak jak koleżanka misiasia można to sobie policzyć w kalkulatorze, w poradniku też jest link do niego. Nie widzę sensu robienia takiego zestawienia, jak nie starcza limitu na jednostki to lepiej pokombinować z kalkulatorem czy da rade na jeden atak.

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Rif1e Zobacz posta
    Tak jak koleżanka misiasia można to sobie policzyć w kalkulatorze, w poradniku też jest link do niego. Nie widzę sensu robienia takiego zestawienia, jak nie starcza limitu na jednostki to lepiej pokombinować z kalkulatorem czy da rade na jeden atak.
    Idąc twoim tokiem myślenia to cała grafika z punktu 2 w poradniku nie ma sensu bo przecież można skorzystać z kalkulatora...

  7. #47
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Popraw rozpiskę graficzną pies bojowy vs ciężka piechota, na pewno nie jest +6 do grupy, bo mi właśnie na 100 psów padło 44 PC. Pies atakuje ciężkie jednostki w grupie po 10 (wtedy +6 jest ok), a cała rozpiska jest w grupach po 20.
    Ostatnio edytowane przez Jurek12345 ; 28.04.2015 o 08:04

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wrogie jednostki atakują w takiej grupie jaka jest wystawiana przez nas, dla ciężkich jest to 10 więc psów też będzie 10.

    W rozpisce błędu nie ma tylko jedynie w opisie przed (był pisany zanim psy dodałem)

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja mam pytanie odnośnie podmieniania sobie w obozie bossa jednostek broniacych. Mam sytuacje 40 konnych bandytow, 40 lucznikow i 40 zbirów. Mogłoby sie wydawac ze wystarczy 29+29+29, ale nic z tego. Po ubiciu 20 konnych bandytow nastepuje podmianka na lucznikow, ktorzy uwalaja mi piechote. Nastepnie wskakuje znowu konny, ktory z bonusem uwala mi wiecej lucznikow. Nastepnie znowu wskakuje lucznik i moi pozostali lucznicy nie maja przewagi, wiec trace reszte i jeszcze musi atakowac konnica, ktora miala byc na zbirow. Na koncu zbiry dobijaja mi konnice. Starcie powinienem wygrac a przegrywam. Jest jakis sposob aby zaradzic tym zmianom? Jak dobrac jednostki? Jak wprowadzili te kolonie na poczatku to cos tam ubilem, przejalem komus kilka i przestalem bo sie nie oplacalo. Teraz powrocilem do tych kolonii i o ile z blokami i pojedynczymi obozami nie ma problemu o tyle z obozem bossa jest gimnastyka. Co z tym fantem zrobic?

  10. #50
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale przecież widzisz co szykuje się na następną rundę u wroga, więc masz czas zmienić u siebie na odpowiednie wojsko. Klikasz w ikone swojego wojska, wtedy rozwija się pasek z posiadanym wojskiem i klikasz w odpowiednie wojsko. Masz na to wystarczająco dużo czasu, ale trzeba cały czas obserwować.
    Ostatnio edytowane przez Jurek12345 ; 22.05.2015 o 12:52

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.