Zobacz wyniki ankiety: Czy wstrzymać wprowadzenie PvP w aktualnej postaci?

Głosujących
136. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    99 72.79%
  • Nie, niech wprowadzą a potem ewentualne zmiany

    23 16.91%
  • Mi obojętne, i tak nie będę grał w PvP

    14 10.29%
Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Wstrzymać wprowadzenie PvP

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    PvP mogą sobie wprowadzać. Jak mi się nie spodoba, to sobie odpuszczę.

    Tylko niech nie zmieniają starych przygód.

  2. #12
    Osadnik Awatar Daniel44
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Och najpierw krzyki, że gra nudna i trzeba coś zmienić, teraz płacze, że zmiany idą.... Nie obawiajcie się, to całkiem ludzkie, że boimy się zmian
    Wypożyczalnia

  3. #13
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szczególnie tych które zmieniają na gorsze
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Odbijałem kolonię na testowym i nawet mi się udało,
    jednak po powrocie na wyspę ujrzałem to co kolega tutaj na screenie poniżej.
    Jak wprowadzą te pvp z tymi błędami to już więcej pytań nie będę miał, bo szybciej ze ścianą porozmawiam.

    Spoiler
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 20.11.2014 o 04:25

  5. #15
    tata68468
    a propo bajkowych to co porobili z bohaterm zakrawa o zgroze..... panowie z BB .. JAK mozna tak fajna przygode zepsuc... zeby w 6 obozach stracic w/g starych poradnikow 200puszek? a skład taki sam jak był? o co wam chodzi o kase bubu? po woli zaczynam miec tej gry dosc ,nie zebym narzekał ale dropy ogólnie kicha ,a radosci z gry coraz to mniej pozdrawiam all

  6. #16
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z ciekawości robię własnie Dzielnego małego krawca. (wg. poradnika Poznańczyka), gdzie od zawsze wszystko wchodziło. Mnie tez wchodziło, aż do trzeciego sektora. W ataku na obóz 12. _>(Dzika jaskinia) (40Niedźwiedź + 60Lis), (atak->[(99R 1EŻ 150Pu)] , zamiast strat w rekrutach padli tez i puszkarze- 37 sztuk. Oczywiście dorobię ich i śmigam dalej. Pytanie tylko, czemu nagle mieszają w czymś, co jest stale od ok. dwóch lat ? W zamian dają coś zupełnie bezsensownego i bezwartościowego- czyli te durne kolonie. Nie rozumiem. Do dalszej gry z pewnością to nie zachęca.Od dłuższego czasu ożywiam się tylko w weekendy i podczas eventow. Mialem nadzieje, ze teraz coś fajnego zrobią. Oczywiście, znowu zrobili to co potrafili, czyli wielki g..... !

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Nie da się zrobić przygody bez myślenia. Masakra.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podbijanie koloni jest jak dla mnie spoko, trzeba trochę (choć nie zbyt wiele ale jednak) pomyśleć
    Krawce owszem nieco więcej wojaka idzie ale mamy za to więcej fasoli
    Jedne przygody straciły na dropach za to inne zyskały
    Jak dla mnie nie jest źle pod tym względem
    jedyne co mnie denerwuje to lagi

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ta gra może i zyskała, ale jakim kosztem ?
    Kosztem zepsucia tej gry - generałowie chodzą jak chcą, walka rozpoczyna się po kilka razy w tych samych obozach.
    Raz puszczasz dwa ataki na ten sam obóz i co się okazuje ... że drugi mimo, iż puszczony z 10 palików dalej pierwszy zaczyna walkę.
    Drugi raz wojsko walczy w obozie, wraca - po czym załaduję wojsko na nowo i puszczam następny atak na następny obóz i co ...
    ... porażka, bo w między czasie gra zmieniła składy wojska u Majora tak jakbym nic w nim nie zmieniał po wygraniu poprzedniego obozu.
    Tak się traci puszkarzy a co na to support, nie piszę, bo znacie odpowiedź.

    PVP lub nowy system walki lub oba łącznie zepsuły tą grę i teraz nie wiadomo tak naprawdę jakie puszczasz ataki, bo gra może Ci niezłego psikusa zrobić.
    Gra jest teraz zepsuta, a dział techniczny nic nie robi w tej sprawie.
    Widać był termin oddania tych nowości i po prostu dali Nam w stanie takim jakim mamy.
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 25.12.2014 o 19:04

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    Wstrzymać PVP - jest nie opłacalne

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.