Zamknięty wątek
Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 209

Wątek: Do bb_teromorta

  1. #191
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak odwołania od decyzji wszechmocnego supportu po raz kolejny budzi sprzeciw.
    Nie może tak być że ktoś jest sędzią we własnej sprawie a tak jest w przypadku supportu.
    I nie uznaję żadnych instancji do których mam pisać w innym języku niż polski.
    Gram w polskojęzyczną grę, płacę polskie złotówki i chcę kontaktu po polsku.

  2. #192
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Jesli w banku, przy kasie, kasjer pomyli sie na Twoja niekorzysc, to przepadles - "po odejsciu od kasy reklamacji nie uwzglednia sie".
    jesli natomiast kasjer pomyli sie na swoja niekorzysc, to Ty jestes winny i bedziesz scigamy za odebranie nienaleznych kwot.
    Ot taka "antysymetria" prawa.

    Kiedys bylo tak, ze na PKP pasazer odpowiada za prawiodlowosc wypisania biletu w kasie dworca. Bylem swiadkiem, jak kontroler zakwestionowal taki bilet, wypisany w kasie dworca (i ukaral pasazera) , bo bylo za malo o kilkadziesiat groszy.

    Wiec co sie dziwicie - BB zrobilo blad - winni sa gracze i gracze ponosza konsekwencje tego bledu.
    Ostatnio edytowane przez TedMruczek ; 17.09.2014 o 12:48

  3. #193
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    co nie zmienia faktu ze i tak nie chcecie sie przyznac oficjalnie do swojego bledu i karania za nia Graczy do tego Inaoch sie nie odniesiesz?

  4. #194
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Inaoch Zobacz posta
    Proszę bardzo:
    §4 Inne

    4. W związku z tym, że korespondencja z Supportem MOŻE zawierać poufne informacje,
    No sorry ale akurat ta korespondencja nie zawierała poufnych danych, a tutaj jest mowa o tym, że może je zawierać, więc TAKOWEJ nie wolno publikować - odpowiedzi typu "kopiuj-wklej", które są słane do praktycznie wszystkich graczy i nie są pisane do każdego z osobna analizując wpierw jego sprawę nie zawierają poufnych danych.


    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Jesli w banku, przy kasie, kasjer pomyli sie na Twoja niekorzysc, to przepadles - "po odejsciu od kasy reklamacji nie uwzglednia sie".

    Wiec co sie dziwicie - BB zrobilo blad - winni sa gracze i gracze ponosza konsekwencje tego bledu.
    Pomyliły Ci się czasy komuny ze światem obecnym niestety, a może i stety. Nie sprawdzałeś nigdy paragonu po odejściu od kasy? Jak Ci się nie zgadzała cena to też się stosowałeś do podanej przez Ciebie formułki? Jeśli tak to gratuluję ale o swoje trzeba walczyć - w sklepie wystarczy się zgłosić do BOK-u i zwracają różnicę w cenie - tutaj BB próbuje swoją komunę wprowadzać i uważa się za jedną jedyną instytucję posiadającą władzę wykonawczą, ustawodawczą oraz sądowniczą i liczy na to, że wszyscy będą myśleć tak jak Ty. Na szczęście nie.

  5. #195
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Nie mnie sie czasy pomylily ale BB

    A co do paragonu - jesli Ci kasjerka zle wydala reszte, to po odejsciu od kasy nie udowodnisz tego. Ja osobiscie zawsze licze przy niej i czesto mam uwagi.

  6. #196
    Former Community Team Member
    Dołączył
    08.07.2013
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BROWAReq Zobacz posta
    No sorry ale akurat ta korespondencja nie zawierała poufnych danych, a tutaj jest mowa o tym, że może je zawierać, więc TAKOWEJ nie wolno publikować - odpowiedzi typu "kopiuj-wklej", które są słane do praktycznie wszystkich graczy i nie są pisane do każdego z osobna analizując wpierw jego sprawę nie zawierają poufnych danych.
    Żadna korespondencja nie może być udostępniana.

  7. #197
    ThePeper
    BB_Inaoch, Teromort jest na wylocie że piszesz w jego wątku ?
    Tak nagle zaistniałeś że śmierdzi mi tu kolejnymi zmianami w załodze.

  8. #198
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Brak odwołania od decyzji wszechmocnego supportu po raz kolejny budzi sprzeciw.
    Nie może tak być że ktoś jest sędzią we własnej sprawie a tak jest w przypadku supportu.
    Jeszcze nie spotkałem się z jakimkolwiek supportem, który byłby "wszechmocny" Każdy support z jakim miałem do czynienia miał za zadanie przekazywanie zgłaszanych problemów do odpowiednich działów technicznych i był odpowiedzialny jedynie za odsyłanie standardowych formułek metodą "kopiuj-wklej" (chyba że na telefon, to odczytanie odpowiedniej formułki z kartki). I na pewno nie "sędziuje", co najwyżej "publikuje wyroki" wyższej instancji. Wszelkie osoby decyzyjne na pewno nie pracują w supporcie. I w przypadku TSO nie jest inaczej.

  9. #199
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ThePeper Zobacz posta
    BB_Inaoch, Teromort jest na wylocie że piszesz w jego wątku ?
    Tak nagle zaistniałeś że śmierdzi mi tu kolejnymi zmianami w załodze.
    Peperku, ja tam sie ciesze, ze ktos nam odpowiada

  10. #200
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobrze - przynajmniej jest bardziej "community", bo ten nasz "community" Termofor z rzadka coś napisze. Przynajmniej na tym polu jest poprawa.

Zamknięty wątek
Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.