Zamknięty wątek
Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 209

Wątek: Do bb_teromorta

  1. #181
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    Wielmożny Panie Teromorcie, podbijam.
    Ostatnio edytowane przez Loyt ; 03.09.2014 o 21:11

  2. #182
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    BB_TEROMORCIE !!!!!!!

    W jednym z postow pisales ze Support to jak najbardziej zywi ludzie ale cos mi sie nie wydaje!!!! Dlaczego takie stwierdzenie poniewaz brat dostal odpowiedz od supoortu po zbanowaniu konta o treści:

    "<Tu była wypowiedź Supportu>"

    Nastepnie dostał ze jego sprawa zostala skierowana do indywidulanego rozpatrzenia.

    Po cyzm wczoraj napisal do Supportu z zapytaniem jak dlugo jeszcze bedzie to trwalo i dostal taka sama odpowiedz jak na poczatku ze jak juz pisalimy ........ odolanie sie nie nalezy.

    Jest to identyczna wiadomosc jak pierwsza ta sama wielkosc liter itd czyli metoda kopiuj wklej i olac gracza.

    Jest to FER???? Tylko nie pisz ze nie mozesz nic zrobic bo skoro jestes Community Managerem mam nadzieje ze wiesz co ta nazwa po Angielsku oznacza? ze masz sie komunikowac z problemami graczy rowniez z supportem a nie tylko wklejac info o konserwach itp.

    Czekamy na jakies informacje

    Decyzja ta jest ostateczna, a możliwość odwołania się nie przysługuje.
    Ostatnio edytowane przez BB_Inaoch ; 12.09.2014 o 13:17 Powód: Usunięcie wypowiedzi Supportu

  3. #183
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie TERMOFOR jak i INOOCZY ( BB_Inaoch, któy tez tu forum moderuje ) ostatecznie się Was pytamy co i jak i możliwość odwołania naszego pytania nie przysługuje.

    Więc nie macie weekendu tylko zasuwacie za karę z odpowiedziami dla nas. Aha i nie banujcie nas na FEJSIE bo możemy zawsze Turków wynając i będzie 1mln łapek w dół.

  4. #184
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    A Teraz BB_Inoach Mnie zirytowales dlaczego usunales wiadomosc supportu jezeli tak chcecie pogrywac spoko jest wiele instytucji w tym Rzecznik ochrony praw konsumentow zobaczymy jak zareaguje na wasze Bandyckie zachowanie nie dosc ze dajecie dwuznaczna wiadomosc typu umiescic w giwezdzie albo zabiezemy z wyspy czego chcielibysmy uniknac zabieracie z gwiazdy 9 z 11 a 2 z wyspy nie i BAN. A innym graczom zabieracie z gwiaqzdy i reszte z Wyspy i jest OK to czegos nie rozumiem jestescie az tak bardzo NIEKOMPETENTNI?

  5. #185
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    no to nie łudzcie sie ze komus odblokuja konto brat dostal wiadomosc "<Tu była wiadomość od Supportu>". To jest wlasnie olewanie graczy
    Ostatnio edytowane przez BB_Inaoch ; 17.09.2014 o 10:53 Powód: usunięcie wiadomości od Supportu

  6. #186
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dostałem identyczną odpowiedź dzisiaj

  7. #187
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    No to ja jeszcze odpowiedzi nie dostałem - mam nadzieję, że to dobry omen ;]

  8. #188
    Former Community Team Member
    Dołączył
    08.07.2013
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    @Lord_Woldemort: magazyny nie były zabierane z wyspy. Proszę także nie udostępniać wiadomości z Supportu zgodnie z Zasadami Ogólnymi

  9. #189
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Inaoch niestety nie zgodze sie z Toba znam graczy ktorym zostaly zabrane z wyspy tzn brakujaca ilosc a dwa sami ludzi wprowadziliscie w blad wiadomoscia ktora brzmiala dwuznacznie. A dwa zamieszczasz zasady ogolne ale jakos ja nie widze w zadnym punkcie ze nie wolno zamieszczac wiadomosci od supportu. Podaj Punkt tylko nie zmieniaj odrazu Regulaminu specjalnie po to tak jak jest to napisane w paragraf 4 punkt 6.

  10. #190
    Former Community Team Member
    Dołączył
    08.07.2013
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Proszę bardzo:

    §4 Inne

    4. W związku z tym, że korespondencja z Supportem może zawierać poufne informacje, jej publikowanie na forum/w grze jest niedozwolone i może doprowadzić nawet do blokady konta. Nie ma znaczenia, czy zacytowana treść zawiera całą korespondencję czy tylko jej fragment.

Zamknięty wątek
Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.