Zamknięty wątek
Strona 26 z 88 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 36 76 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #251
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Czy nie widzicie ze ich nie interesują osoby co kupili a jedynie co wzieli jak ktos nabrał i sprzedawał za smiecie to jest w ciemnej du...

  2. #252
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    taaaa, nikt nie wiedział, że to błąd gry. Zaraz na forum były o tym wątki, a teraz wszyscy z księżyca spadli i nie wiedzieli. Nie kompromitujcie się przynajmnie. Jeszcze rozumiem chęć zatrzymania tych magazynów za wszelką cenę, ale takie ściemnianie to już sobie odpuśćcie.

  3. #253
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam nadzieje że nie oddacie tych magazynów i dostaniecie pernamętnego bana na gre.
    Im mniej oszustów tym lepiej dla gry.

  4. #254
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mod Ziva dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam

  5. #255
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Modzie przyro mi to stwierdac ale BB bedzie mialo Duzy problem poniewaz jezlei ukaza kogos Banem za Wlasny blad to zycze im powodzenia jezeli zbierze sie Grupa Ludzi i zrobi pozew zbiorowy do Sadu o nie prawne pozbawianie ludzi gry nie ze swojej winy. Nikt nie musial wiedziec ze to jest blad Gry kazdy mogl pomyslec a moze tak ma byc. Ponadtto nikt nie bedzie kupowal klejek zeby oddac wam magazyny anie nie bedzie wysprzedawal polowy wyspy po to aby was zadowolic. Ciekawe Jak bedziecie Posladki zaciskac w momencie spadku sprzedazy klejek szczegolnie na niemiecim serwerze nie bedzie na premie dla programistow Managerow przykro mi Ponadtto Nadmienie ze po waszej stronie lezy dostepnosc gry a nie ze po kazdej konserwie sa 3 kolejne bo cos sie popsulo Banda ludzi nei umie zapanowac nad gra normalnie smiac sie chce bo plakac nei warto.

  6. #256
    BARYLECZKA
    Zabawne.

    ***ostatnią część eventu i grożą banem ludzi którzy klikali sobie bo mieli taką możliwość. Dlaczego niemal odrazu nie wysłali info do ludzi, że to jest bug którego konsekwencją będą bany dla tych którzy klikali sobie więcej niż 3 razy. Ciekawe też że będą banować tylko tych którzy w wyniku ich błędu zdobył 4 lub więcej Magazynów, a co z tymi którzy zdobyli tylko 3 ??? Kliknąłeś 3 razy więc darujemy ci a tobie za to że kliknąłeś 4 razy (jak nie oddasz trzech) to banik. Tak jak napisał "emuq" zróbcie konserwę jutro bo na *** ktoś ma nadal grać skoro 24 lipca dostanie bana.
    Swoją drogą to wkładamy w tą grę kupę kasy, swojego wolnego czasu a wy BB sami knocicię grę i każecie za to nas. Brawo.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 18.07.2014 o 23:01

  7. #257
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez eryk_dzaffar Zobacz posta
    christo123 podpisałeś sie pod CYROGRAFEM przy zakładaniu konta
    Dlatego zbieram dowody. Screeny z tego co piszą do mnie, screeny z forum, bo mogą posty usuwać, co wielokrotnie tu zauważyłem.

    "Fairplay" byłoby gdyby cofnęli grę z backupa sprzed błędu. Czyli cały ewent powinni powtórzyć, a nie wymuszać kupno klejnotów za swoje błędy.

  8. #258
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Absolutnie nie mam najmniejszego zamiaru zwracac zadnego magazynu pozyskanego przez blad. Z prostej przyczyny, juz ich po prostu nie mam. Nie mam rowniez zamiaru kupowac ich za klej czy surowce. Nalozycie bana? Bardzo prosze, tylko rowniez prosze mi zwrocic w takim przypadku pieniadze zainwestowane w te gre. To, ze ludzie najprosciej mowiac wykorzystali Wasza glupote i brak kompetencji to jest Wasz problem. Ludzie zglaszaja Wam bledy, Wy ich nie sluchacie to teraz cierpcie.

  9. #259
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Gosia38 Zobacz posta
    Jaki błąd? o czym oni w ogóle piszą? Błąd to był na testowym, zgłaszany wielokrotnie...w finalnej wersji był kalendarz, poprawiony bo błędy były zgłaszane, na końcu napisali że za otworzenie wszystkich okien będzie nagroda ale nikt nie napisał że to jeden magazyn ma być! Równie dobrze mogły być 3 albo 4 i każdy mógł uznać że to bonus za całkowicie zawalony event, który od początku przecież nie działał! Za co ta kara?
    I jakie fair play? To jak ja mam 3 magazyny bo za późno się zalogowałam i mi zablokowali to znaczy że jestem super uczciwa a jak ktoś zdążył kliknąć czwarty to jest oszust i naciągacz? No ludzie... to już są jakieś paranoiczne jajca. Mogą mieć 3, ci "super uczciwi" to niech się odczepią od trzech przynajmniej a nie jeden będzie miał swoje 3 bo tyle zdążył a innemu zablokują konto bo jest oszustem bo miał czwarty sprzedał, ulepszył wyspę i nie dał rady odkupić. A jak odkupił i wydal majątek to zostanie z niczym a "super uczciwi" będą mieli nadal 3.... No weźcie się w tym BB i zastanówcie co wy wyrabiacie....
    Czemu nie potraficie takich rzeczy jak tu jest jak krowie na rowie napisane przeczytać i zrozumieć ? BYŁO ZGŁASZANE ŻE KALENDARZ MA TAKI BUG, ŻE MOŻNA WIELOKROTNIE POBRAĆ MAGAZYN JAK JESZCZE ZNAJDOWAŁO SIĘ TO NA SERWERZE TESTOWYM! To, że mamy taką sytuację teraz, oznacza, że taki był zamiar twórców, by te magazyny nam dać w bliżej nieokreślonej ilości.

    Cytat Zamieszczone przez Ztagar Zobacz posta
    Ja mam nadzieje że nie oddacie tych magazynów i dostaniecie pernamętnego bana na gre.
    Im mniej oszustów tym lepiej dla gry.
    Lepiej się gra jak ludzie umieją czytać i myśleć. W tej wypowiedzi nie niczego. Proponuję przestudiować wątek od początku.

  10. #260
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ztagar Zobacz posta
    Ja mam nadzieje że nie oddacie tych magazynów i dostaniecie pernamętnego bana na gre.
    Im mniej oszustów tym lepiej dla gry.
    Ztagar nie masz prawa nikogo nazywać "oszustem", to ewidentny błąd twórców gry...

Zamknięty wątek
Strona 26 z 88 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 36 76 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.