Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Zakonczenie Eventu Świątecznego - co ze sklepem?

  1. #21
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Na mikolajki tez narzekali ze bb nic nie dalo
    A dzisiaj juz narzekali ze klejnoty sypneli :/
    Im sie nie da dogodzic slowo daje

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam 1 prezent i nie wiem na co go wydac a zostalo tak mało czasu i nie wiem czy zdąze wybrac. Pomózcie PLEASE
    nie dobre BB



    bez komentarza pozostawie Ten płacz co poniektórych . ZAL lub żenua jak mawia moja córcia

  3. #23
    Osadnik Awatar pilzner001
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Złota Góra
    Zostaw sobie na przyszły rok

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie wiem jak wasi odkrywcy, ale moi wrócili dziś z prezentami, spokojnie na przygodę i premkę.
    event był bardzo udany, kupiłem wszystko, a nawet więcej, ale przeczytawszy wszystkie wasze komentarze, ja nadal nie wiem, co by się stało złego, jaka katastrofa totalna, gdyby ten sklep był jeszcze przez tydzień? BB straciło by na tym miliardy? Przepisy Unii tego zabraniają? Konserwator za tydzień ma balet i by go (sklepu) nikt nie zdjął przez miesiąc?
    Pozdrawiam wszystkich etatowo narzekających na narzekających.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja zostałem ze stertą prezentów w gwiazdce i magazynie,
    bo jak zwykle BB ma w D... i o odbiciu od normy do której nas przyzwyczaili informują chwilę przed jej wprowadzeniem.
    O TAKICH ZMIANACH INFORMUJE SIĘ CIUT WCZEŚNIEJ NIŻ DOBĘ PRZED ICH WPROWADZENIEM

    Syf...

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Carbonara - w sumie korona by im z głowy nie spadła, graczom pewnie też nie. Ale jak dla mnie nie ma tematu. Prezenty będą na przyszły rok, z czego trzeba się tylko cieszyć, bo zapas prowadzi do większej elastyczności i spokoju w kupowaniu fantów eventowych.

    Obcy10 - o jakich zmianach mówisz ?

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    a ja zostałem ze stertą prezentów w gwiazdce i magazynie,
    bo jak zwykle BB ma w D... i o odbiciu od normy do której nas przyzwyczaili informują chwilę przed jej wprowadzeniem.
    O TAKICH ZMIANACH INFORMUJE SIĘ CIUT WCZEŚNIEJ NIŻ DOBĘ PRZED ICH WPROWADZENIEM

    Syf...
    Obcy coś musiałeś nie zauważyć
    Wróć do H3LL będziesz na bieżąco http://www.h3ll.pl



    Pozdrawiam
    Siszunia
    Ostatnio edytowane przez Siszunia ; 02.01.2014 o 13:32

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    xD

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Carbonara Zobacz posta
    nie wiem jak wasi odkrywcy, ale moi wrócili dziś z prezentami, spokojnie na przygodę i premkę.
    event był bardzo udany, kupiłem wszystko, a nawet więcej, ale przeczytawszy wszystkie wasze komentarze, ja nadal nie wiem, co by się stało złego, jaka katastrofa totalna, gdyby ten sklep był jeszcze przez tydzień? BB straciło by na tym miliardy? Przepisy Unii tego zabraniają? Konserwator za tydzień ma balet i by go (sklepu) nikt nie zdjął przez miesiąc?
    Pozdrawiam wszystkich etatowo narzekających na narzekających.
    W sumie co by sie zlego stało jakby event jeszcze z 2 tygodnie potrwał? a sklepik mógłby być do wielkanocy, czemu by nie? Unia by pozwoliła. Ile trwa event było wiadomo od początku, czasu było dość, więc nie wiem po co wydłużać i kombinowac.
    A to że odkrywcy wrócili z prezentami to żadna sensacja nie jest. Jak sie wysłało przed startem eventu to nigdy nie przyniesli, jak przed zamknieciem to i tak przynosili.
    Ostatnio edytowane przez scorpix22 ; 02.01.2014 o 14:01

  10. #30
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    a ja zostałem ze stertą prezentów w gwiazdce i magazynie,
    bo jak zwykle BB ma w D... i o odbiciu od normy do której nas przyzwyczaili informują chwilę przed jej wprowadzeniem.
    O TAKICH ZMIANACH INFORMUJE SIĘ CIUT WCZEŚNIEJ NIŻ DOBĘ PRZED ICH WPROWADZENIEM

    Syf...
    Syf to ty masz w swoich notatkach. Od samego początku Xaar trąbił wszem i wobec że event będzie trwał do 2go stycznia. Skoro nie było mowy o tym że sklep będzie czynny jeszcze tydzień po drugim stycznia to każdy kto ma choć odrobinę (czyt. 3 cyfrowe IQ) rozumu wiedział że wszystko co związane ze świętami w grze zniknie. Ja się wszystkich prezentów wyzbyłem (no prawie - 11 mi zostało [WYCIĘTE] ).
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 02.01.2014 o 15:29 Powód: Lepiej unikać takich żartów.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.