Zamknięty wątek
Strona 17 z 46 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 454

Wątek: konserwa 06.06.20,13

  1. #161
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez dziobak89 Zobacz posta
    Przecież przed każdą "większą" konserwą stopuje się produkcję ważniejszych rzeczy, to taka niepisana zasada tso
    No ale to trzeba użyć głowy a z tym jak jest sam widzisz, nawet komunikatu nie potrafią przeczytać tylko "mamooooooooooo gra nie dziaaaaaaaaaaa! "miała być a nie maaaaaaaa!!" "Mamoooooooooooo kopalnia mi padnie!!!" "Ja wymagaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!" xD

    Ale przynajmniej jest niezły ubaw jak się widzi takie stadko rozpieszczonych małpek i czas jakoś szybciej leci xD

  2. #162
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Ludzie, nie panikujcie. Przecież na bieżąco są dodawane informacje na stronie głównej. To nie tak, że nic nie robią, w końcu uda im się rozwiązać problem. Jestem również przekonana, że dodadzą dodatkowy czas do przygód. Mnie boli tylko to, że połowa moich kopalni wyeksplatowała się :/

  3. #163
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale macie problemy, bufy sie skoncza, straty. ))) Faktycznie cos strasznego))))
    Zazwyczaj jak jest rewolucja w grze to konserwa mocno się wydłuża. Pewnych rzeczy nie są w stanie przewidzieć. Nie rozumiem tego całego nakręcania się - odpoczynek od gry jeszcze nikomu nie zaszkodził

  4. #164
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja jednego nie rozumiem. Robi się backup serwera, bo przecież robią (mam nadzieję .
    Robi się odtworzenie na testowej maszynie i puszcza skrypty.
    Notuje się co szło nie tak i ile to trwało.
    Pisze się na stronie głównej, że potrwa z uwagi na czasochłonne skrypty do 12-tej na przykład i po sprawie.

    Ja naprawdę nie wiem co to za fachury tam pracują.

  5. #165
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lord_kredek Zobacz posta
    Nie cierp dłużej niepewności. Dostaniesz koszyk cioci Irmy. Zadowolona?
    I kanapkę z serem.

  6. #166
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Mahoo Zobacz posta
    No ale to trzeba użyć głowy a z tym jak jest sam widzisz, nawet komunikatu nie potrafią przeczytać tylko "mamooooooooooo gra nie dziaaaaaaaaaaa! "miała być a nie maaaaaaaa!!" "Mamoooooooooooo kopalnia mi padnie!!!" "Ja wymagaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!" xD

    Ale przynajmniej jest niezły ubaw jak się widzi takie stadko rozpieszczonych małpek i czas jakoś szybciej leci xD
    ubaw mało powiedziane hehehe

  7. #167
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakbyście mieli zawsze uśpione kopalnie złota jak ja to by nie było problemu

  8. #168
    Początkujący Osadnik Awatar Truskawe3ka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    ludzie dajcie im trochę czasu... to nie jest takie proste do zrobienia jakby się mogło wydawać

  9. #169
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    xd

  10. #170
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Jakbyście mieli zawsze uśpione kopalnie złota jak ja to by nie było problemu
    tylko te kopalnie trzeba mieć

Zamknięty wątek
Strona 17 z 46 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.